Offcanvas module

Kto jedzie na MŚ?

  • Z.Poliszuk
  • Z.Poliszuk Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10941 przez Z.Poliszuk
Z.Poliszuk odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
może dla niektórych osób z PZSS to dyshonor ,że zawodnik z GP reprezentowałby kraj? Są przeciez tacy zawodnicy w pcz których śmiało można wystawić w składzie KN i zapewne wcale źle by nie wypadli.. inne państwa nie mają z tym problemu , nieważna grupa i wiek tylko wynik sportowy...oczywiscie jak widac po ich wynikach to tylko na tym wygrywają..w naszym związku w myśleniu ciągle wiek XX :laugh: ale co się dziwić...myślenie boli..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • młody70
  • młody70 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10942 przez młody70
młody70 odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
A tak z innej beczki.

Czy ktoś ma wiedzę na jakich zasadach są powoływani do Zawodów Głównych reprezentancji USA czy Niemiec?

W tych krajach strzelectwo jest na fenomenalnym poziomie. Mają wyniki. Może od nich można zaczerpnąć gotowe i co najważniejsze sprawdzone rozwiązanie?

O Chińczykach nie wspomnę. :silly:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z.Poliszuk
  • Z.Poliszuk Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10943 przez Z.Poliszuk
Z.Poliszuk odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
ponad 1000 wejść w tym temacie ;) nieźle , szkoda tylko ,że tak mało odważnych do dyskusji ..dołożę jeszcze trochę do pieca.. ;) usłyszałem ostatnio ,że PZSS stawia na młodych dlatego nie opłaca się wysyłac tych starszych zawodników...trochę dziwne i pokrętne myślenie...w sporcie jestem niemalże od zawsze i dla mnie wazne jest jaki poziom sportowy reprezentuje zawodnik..Szanowna Komisjo Metodyczno-Szkoleniowa PZSS , po to zrobiliscie ranking "Najlepszy Zawodnik" aby również pokazywał jaki poziom sportowy reprezentuje zawodnik w danym roku..zaglądam i widzę ,ze w kdw60 ciągle najlepszy jest Dawid a w kpn i kdw3x40 Krasy to czegoś tu nie rozumiem... ja tez jak najbardziej popieram młodych ale na główne imprezy powinni jechać najlepsi (młody lub "stary") ..młodych bezwzględnie nalezy wysyłac na inne zawody międzynarodowe , puchary świata niech nabierają doświadczenia...tylko mam jedną wątpliwość...co PZSS ma do zaoferowania takiemu zawodnikowi? łaskawie parę złotych stypendium albo i nie ? super przykładem jest Przemek Bożek...za wypuszczenie takiego talentu kogoś powinno się posadzić :unsure: Czy nie było mozliwosci? były !!!!! Zamiast płacić Panu na Folwarku po kilka tysięcy za rzekome pilnowanie urządzen trzeba było przekazać zawodnikowi na życie...tym się właśnie róznimy że jedni nie biora za to co robią w strzelectwie kasy i chcą ten sport rozwijać a pijawki które z tego zyją maja to serdecznie w d...... , wystarczy aby kaska co miesiac trafiała do kieszeni.... :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • miszcz
  • miszcz Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10944 przez miszcz
miszcz odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
Szczera prawda to co piszecie! Kwiatek siedzi w kieszeni u Błotka. Wspólne kolacyjki i popijawy a związek leży.Myślałęmże ten gościu cuś zmieni. A tu tylko gorzej. Oj przydałoby się wziąć to całe towarzycho wzajemnej adoracji za uszy!!!!! Ktoś tam pisał o tej kasiorce na samochody co to Kwiatek rozdał koleżce Witusiowi i Błotce.Z kim sie pije temu sie daje!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Mkk
  • Mkk Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10945 przez Mkk
Mkk odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
miszcz napisał:

Szczera prawda to co piszecie! Kwiatek siedzi w kieszeni u Błotka. Wspólne kolacyjki i popijawy a związek leży.Myślałęmże ten gościu cuś zmieni. A tu tylko gorzej. Oj przydałoby się wziąć to całe towarzycho wzajemnej adoracji za uszy!!!!! Ktoś tam pisał o tej kasiorce na samochody co to Kwiatek rozdał koleżce Witusiowi i Błotce.Z kim sie pije temu sie daje!


Sądzę że tego typu wpisy niezależnie od tego czy bliskie prawdy czy dalekie raczej nie pomogą w dyskusjach ze związkiem - przez jeden wpis anonimowego "bytu" założonego tylko dla tego wpisu całą dyskusja zostanie oceniaona jako trollowanie i tyle. Z całą pewnością nie ma to nic wspólnego z rzeczową dyskusją.

Wracając do meritum sprawy - Zbyszku bo mam nadzieję że Ty jako osoba najbardziej zainteresowana możesz mieć to przećwiczone - Czy Ty może kiedykolwiek próbowałeś (albo wiesz o kimś kto by próbował) rozmawiać z komisją szkoleniowo-metodyczną na temat możliwości zagospodarowania wolnych miejsc na MŚ przez zawodników, którzy są bliscy określonych przez związek norm ale ich nie osiągnęli (więc prezentują poziom, którego PZSS nie musi się wstydzić) i do tego byliby wstanie samodzielnie (albo poprzez klub) sfinansować swój występ na zawodach głównych? Bo może nikt nigdy ze związkiem o tym nie rozmawiał i tylko nam się wydaje że jest to temat nie do ruszenia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • guten
  • guten Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10946 przez guten
guten odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
Z.Poliszuk napisał:

ponad 1000 wejść w tym temacie ;) nieźle , szkoda tylko ,że tak mało odważnych do dyskusji ..dołożę jeszcze trochę do pieca.. ;) usłyszałem ostatnio ,że PZSS stawia na młodych dlatego nie opłaca się wysyłac tych starszych zawodników...trochę dziwne i pokrętne myślenie...w sporcie jestem niemalże od zawsze i dla mnie wazne jest jaki poziom sportowy reprezentuje zawodnik..Szanowna Komisjo Metodyczno-Szkoleniowa PZSS , po to zrobiliscie ranking "Najlepszy Zawodnik" aby również pokazywał jaki poziom sportowy reprezentuje zawodnik w danym roku..zaglądam i widzę ,ze w kdw60 ciągle najlepszy jest Dawid a w kpn i kdw3x40 Krasy to czegoś tu nie rozumiem... ja tez jak najbardziej popieram młodych ale na główne imprezy powinni jechać najlepsi (młody lub "stary") :angry:

Zgadza się powini jechać najlepsi, a jak się spojży na czołwkę światową to nie tylko młodych się tam widzi, jako przykład podam kilku zawodników w karabinie 50m leżąc z zawodów PŚ :MARTYNOV Sergei,POTENT Warren,UPTAGRAFFT Eric,KHADJIBEKOV Artem,zawodnicy ci nie są już tacy młodzi a jednak zwiazki strzeleckie z ich krajów wystawiły ich w do składu kadry. Równiez u nas PZSS mógłby wystawić jezeli chodzi o karabin zarówno Roberta ,Zbyszka, Andrzeja , tylko trener K to ma chyba duże klapki na oczach i brak paru innych żeczy.... :whistle: .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.205 s.