Offcanvas module

Kto jedzie na MŚ?

  • mikołaj52
  • mikołaj52 Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10917 przez mikołaj52
mikołaj52 odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
xxx napisał:

piękne zestawienie ale....widać z niego ze nikt nie zrealizował założonych norm a jedynie Migała był relatywnie blisko wiec jedzie. Patrząc na wyniki np pucharu świata gdzie norma zakłada miejsce ok pierwszej 10 a każdy punkt mniej to 5-10 miejsc w dół to będzie jakoś 40 miejsce przy średnich z tabelki...
idąc dalej kiedy Kraskowski strzelił jakiś wartościowy wynik (wysokie miejsce w finale, podium) na zawodach które maja w nazwie puchar lub mistrzostwa i nie chodzi o puchar polski czy mistrzostwa wybrzeża etc?
Co do 3 krotnego MMP to z tego co mówi komunikat był w każdej konkurencji średnio 8 od końca, poza tym w czasie w którym zdobywał tytuły był powołany na puchar świata jeżeli strona pzss nie kłamie?
i tak można się doczepić do każdego tylko po co jak można kibicować tym co jadą....


Jeszcze jedna rzecz, poszperałem trochę w Strzale zeszłego roku (wrzesień i grudzień) Poczytałem dla przypomnienia sobie podsumowanie najważniejszych imprez roku 2009. No i muszę cię niestety zasmucić, piszesz Kraskowski on był siódmy w kdw60l w kulowych ME w Osijeku. Dla twojej wiedzy na tych samych mistrzostwach Pani Szpek S. zdobyła brązowy medal w konkurencji Psp30+30 na które o mało co by nie pojechała (dla zainteresowanych odsyłam do Strzału - wrzesień). I ostatnim seniorskim sukcesem w zeszłym roku było zajęcie trzeciego miejsca w PŚ Mediolan w konkurencji PPN40 Pani Lewandowskiej-Sagun M i start w FPŚ ósme miejsce. I to niestety tylko tyle, ale jak widać dobrze by było jak już coś piszesz to staraj się mieć jakąś wiedzę na ten temat etc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • młody70
  • młody70 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #10918 przez młody70
młody70 odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
Na stronie PZSS ukazał się dzisiaj dokument :
Skład wstępny reprezentacji Polski na MŚ w Monachium.

Ów wstępny skład reprezentaci Polski jest łudząco podobny do dokumentu z 1 lipca ze strony ISSF.

Czy ktoś to może wytłumaczyć?
Ostatnio zmieniany: 13 lata 9 miesiąc temu przez młody70.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Mkk
  • Mkk Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #10919 przez Mkk
Mkk odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
młody70 napisał:

Na stronie PZSS ukazał się dzisiaj dokument :
Skład wstępny reprezentacji Polski na MŚ w Monachium.

Ów wstępny skład reprezentaci Polski jest łudząco podobny do dokumentu z 1 lipca ze strony ISSF.

Czy ktoś to może wytłumaczyć?



A czy jest Andrzeju jakikolwiek powód, dla którego te składy miałyby się różnić? Wydaje mi sie że skład wymieniony na stronie ISSF jest składem zgłoszonym przez PZSS na te zawody, więc naturalnym jest, że różnic być nie powinno.
Zastanawia mnie okreslenie WSTĘPNY - sugeruje ono, że nie jest on chyba jeszcze ostatecznie przesądzony, więc może nasze pisaniny w jakikolwiek spsób bądą mogły coś w nim zmienić.....
Ostatnio zmieniany: 13 lata 9 miesiąc temu przez Mkk.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • mikołaj52
  • mikołaj52 Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10920 przez mikołaj52
mikołaj52 odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
Mkk napisał:

młody70 napisał:

Na stronie PZSS ukazał się dzisiaj dokument :
Skład wstępny reprezentacji Polski na MŚ w Monachium.

Ów wstępny skład reprezentaci Polski jest łudząco podobny do dokumentu z 1 lipca ze strony ISSF.

Czy ktoś to może wytłumaczyć?



A czy jest Andrzeju jakikolwiek powód, dla którego te składy miałyby się różnić? Wydaje mi sie że skład wymieniony na stronie ISSF jest składem zgłoszonym przez PZSS na te zawody, więc naturalnym jest, że różnic być nie powinno.
Zastanawia mnie okreslenie WSTĘPNY - sugeruje ono, że nie jest on chyba jeszcze ostatecznie przesądzony, więc może nasze pisaniny w jakikolwiek spsób bądą mogły coś w nim zmienić.....


Mkk, powodem do weryfikacji składu były ostatnie starty naszych zawodników w Mistrzostwach Europy - Kazań i Pucharze Świata - Serbia. Wyniki niektórych zawodników odbiegały bardzo ale to bardzo od norm wyznaczonych przez PZSS i nie można mówić o przypadku czy wpadce jak strzela się bardzo źle dzień po dniu w tej samej konkurencji . Ale jak widać związek to zadowala i to są jego wnioski, ważne są wyniki z maja a nie z lipca bo przecież MŚ są na przełomie lipca - sierpnia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z.Poliszuk
  • Z.Poliszuk Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10924 przez Z.Poliszuk
Z.Poliszuk odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
dla kadry MŚ były w Pilźnie !!! Zimą i na wiosnę!!!!! Nawet sobie nie wyobrażacie jakie sukcesy!!!Worek medali i quot!!! :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z.Poliszuk
  • Z.Poliszuk Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10925 przez Z.Poliszuk
Z.Poliszuk odpowiedział w temacie: O:Kto jedzie na MŚ?
...tym którzy jadą na MŚ ,życzę nie mniejszych sukcesów i faktycznie zdobytych miejsc olimpijskich...jak zawsze za wszystkich trzymam kciuki!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.127 s.