Offcanvas module

Witam kolegów po długiej przewie.

Niestety chroniczny brak czasu spowodował znacznie dłuższą przerwę w działaniu strony internetowej strzelambolubie.pl niż przewidywałem wyłączając ją. Nie jest jeszcze gotowa nowa jej odsłona ale postanowiłem ją uruchomić z dwóch powodów.

Po pierwsze podczas próbnego uruchamiania kilka osób zarejestrowało się na stronie i założyło konta.

Po drugie zmiany w ustawie o broni i amunicji powinny mieć miejsce do wymiany uwag w naszym środowisku więc mimo, że nie gotowa to uruchamiamy.

Kilka słów o zmianach i co nowego będzie na stronie. Poza zmianami w wyglądzie strony i usunięciu wszystkich użytkowników, którzy nie byli aktywni przez ostatnie dwa lata główną zmianą będzie oddzielenie sklepu " strzelam bo lubię" od strony www warstwie użytkowników. Będzie się ta zmiana wiązała z pewnym utrudnieniem a mianowicie będziemy osobno logować się do sklepu. Podyktowane jest to między innymi względami bezpieczeństwa. Uruchomiłem ( ale nie przetestowałem) kalendarz, w którym każdy będzie mógł dodawać organizowane przez siebie zawody i inne wydarzenia strzeleckie. Nowa odsłona Giełdy czyli miejsca gdzie można ogłosić co tam mamy na sprzedaż. Główną nowością będzie ( za jakiś czas) uruchamianie aukcji. Ponadto planuję dodanie zakładki w której będzie można dodawać informacje o swoich klubach lub innych stowarzyszeniach tak by powstał aktualny katalog dostępny dla wszystkich.

Jeśli chodzi o profil strony to z uwagi na moje znacznie mniejsze w chwili obecnej zaangażowanie w strzelectwo sportowe dawniej zwane powszechne bez pomocy przy redagowaniu będzie słabiej niż dawniej reprezentowane. Ja skupię się na tym w czym biorę czynny udział. Chciałbym propagować elaborację amunicji oraz strzelectwo długodystansowe. Z racji swojej pasji nie omieszkam również przemycać porady strzeleckie dla myśliwych. 

Zapraszam na forum rozpocząłem tam wątek o nowelizacji ustawy o broni i amunicji. 

 

Ze strzeleckim pozdrowieniem

Michał Mizgalski

 

liczę na wszelkie uwagi Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podkategorie

Najnowsze wiadomości z serwisu Joomla!