Offcanvas module

Grupa Powszechna - reaktywacja

  • pan47
  • pan47 Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #20381 przez pan47
pan47 odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Napiszcie jak poszło na III Rundzie Pucharu Polski OPEN w Warszawie, wyników na stronie PZSS niestety niebyło, ani w sobotę ani do tej pory w niedzielę (21.00)?

Czy rozmowy z PZSS-em się odbyły i z jakim efektem?

:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • k-91
  • k-91 Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #20382 przez k-91
k-91 odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja

pan47 napisał: Napiszcie jak poszło na III Rundzie Pucharu Polski OPEN w Warszawie, wyników na stronie PZSS niestety niebyło, ani w sobotę ani do tej pory w niedzielę (21.00)?


:)


Nowy rekord w Psp30- 294 Marcina Stróżańskiego............wielkie GRATULACJE no i ...SZACUN :) :) :)


pozdr. Marek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • pan47
  • pan47 Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #20384 przez pan47
pan47 odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Super wynik!!!! Gratulacje dla Marcina :)


pozdr. Sławek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cnnhead
  • cnnhead Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #20388 przez cnnhead
cnnhead odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Na zawodach nie było przedstawicieli PZSS innych niż delegat techniczny, nic jednak mi nie wiadomo, aby ktoś jakiś oficjeli zapraszał (na pewno nie ja). Pewnie mogli się pojawić z własnej inicjatywy, ale tego nie zrobili.

Ja byłem wprawdzie skupiony głównie na sportowej stronie zawodów, ale trochę podpytywałem zawodników co do obecnej oceny sytuacji i odniosłem wrażenie, że po przywróceniu pst3x20 i skorygowaniu przez Związek podejścia do konkurencji sk->open emocje istotnie opadły. Pewnie wrócą przy okazji MPS i FPP, ale przyznam, że samemu mi się tej sprawy ciągnąć już nie chce.
Projekt zmian jest. Jak pojawi się co najmniej kilka innych zainteresowanych osób do jego forsowania, to chętnie pomogę. Póki co, wolę skupić się na strzelaniu, a nie prowadzeniu jednoosobowej krucjaty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • solo90
  • solo90 Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #20389 przez solo90
solo90 odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Szkoda, że pozostali zawodnicy nie wykazali zainteresowania przywróceniem finałów w Mistrzostwach Polski i w Finale Pucharu Polski - widać że wszyscy są zadowoleni i pogodzeni z despotycznym działaniem PZSS? Będzie szybciej, łatwiej {dla organizatora] ale nie będzie taniej?

??????



B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.101 s.