Offcanvas module

Grupa Powszechna - reaktywacja

  • cnnhead
  • cnnhead Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu #20273 przez cnnhead
cnnhead odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Krok w dobrym kierunku :) . Powrót Pst3x20 i zmiana nomenklatury.
Kwalifikacja do FPP wciąż do bani, po co zmiana norm na mniejsze? Żeby umożliwić start każdemu? Kto to wymyśla?
No i wciąż brak finałów!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cnnhead
  • cnnhead Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #20277 przez cnnhead
cnnhead odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Przygotowałem kolejną wersję dokumentu uwzględniającą ostatnie zmiany w Regulaminach PZSS. Patrząc na "żywiołowość" dotychczasowej dyskusji należy chyba uznać ten etap konsultacji za zakończony. Najbliższa okazja do wspólnego przedyskutowania projektu to IIRPP(sk) w ... no właśnie, w Tarnowie!
Niestety, termin od początku był dla mnie słaby, a Tarnów mi już kompletnie nie po drodze. Nie będzie mnie na tej rundzie :(

Byłoby jednak fantastycznie, gdyby ktoś z kolegów, którzy planują być na tej imprezie, rozreklamował naszą inicjatywę. Udostępnienie kilku wydrukowanych kopii propozycji, zachęcenie kolegów strzelców do dyskusji, zarówno live na miejscu jak i na tym forum, oraz do przesyłania uwag bezpośrednio do mnie.
Byłoby fajnie, gdybyśmy mogli najdalej na IIIRPP(sk) w Warszawie wyłonić osobę/zespół, którzy będą mieli mandat do zaprezentowania naszych propozycji władzom Związku.

This message has an attachment file.
Please log in or register to see it.

Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez cnnhead.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jaro
  • jaro Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu #20279 przez jaro
jaro odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
jako wierny, długoletni kibic GP cieszę się, że w końcu zawodnicy powiedzieli stop glupim zmianom w przepisach. :evil: dotyczących tej grupy. nasi co niektorzy związkowi włodarze uparcie wracają do czasów ,,o nas bez nas'' a chyba logicznej byłoby wspólnie.skoro GP dobrze się rozwijała i funkcjonowała na starych zasadach to komu to przeszkadzało? :whistle: bo jak widać nie zawodnikom :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cnnhead
  • cnnhead Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu #20320 przez cnnhead
cnnhead odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Jak zawody w Tarnowie? W szczególności, czy udało się podyskutować o planach na przyszłość GP?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • guten
  • guten Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #20322 przez guten
guten odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Organizacja zawodów na niskim poziomie, dużo niedociągnięć, w kilku przypadkach sędziowie interpretowali przepisy jak chcieli. Strzelnica (karabin- KDW ) z jej infrastrukturą ogólnie dobra ale na trening, a nie na rozgrywanie rundy PP GP. Dokonywanie zmian tarcz to jakaś pomyłka (czas oczekiwania na zmianę tarczy niekiedy trwał od 2- 3 minut). Rozmawiałem z kilkoma osobami co do formy rozgrywania rund i kwalifikacji do finału PP GP - zdania są podzielone. Wyników na stronie pzss jak nie było tak niema.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez guten.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu #20324 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
wyniki są na mzss ( mzss.krakow.pl/index.php?p=kalendarz ) co, z niewyjaśnionych przyczyn jt normą przy organizacji w tym województwie :D
Na rundzie co prawda nie byłem ale... Spuśćmy zasłonę milczenia na organizację zawodów ogólnopolskich w tym miejscu :D:D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.186 s.