Offcanvas module

Grupa Powszechna - reaktywacja

  • Jack44
  • Jack44 Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 tygodni temu #20223 przez Jack44
Jack44 odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Witam!
PISTOLET STANDART tylko 3x20.!!! W Bydgoszczy zebraliśmy kilkadziesiąt podpisów za przywróceniem konkurencji do pełnej formy. Jeżeli się uda to O.K. ( a jak nie to walczmy chociaż o 3x15 )
- 3x10 jest bez sensu. Pozdrawiam J.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • kruketline
  • kruketline Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 tygodni temu #20226 przez kruketline
kruketline odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Mr. Cnnhead, skoro nie przeszkadza Panu rywalizacja z kadrowcami i wpisowe na poziomie 40 zł to zapraszam na "normalne" zawody ( również sportowe ). Tym bardziej że Pana propozycja jest kopią, "Zbioru regulaminów PZSS oraz zasad organizacji i przeprowadzania zawodów w ogólnopolskim systemie współzawodnictwa sportowego.( taki mały plagiat ? ). Jeżeli ktoś pragnie się odróżniać, to wygrywa zawody i tyle !.
P.S.
Jeszcze długo będzie jak jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cnnhead
  • cnnhead Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 tygodni temu #20227 przez cnnhead
cnnhead odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Kolego kruketline, dość niezwykłą praktyką jest zwracanie się do innych uczestników forum per Pan. Nie będę zgadywać, czemu to niby miałoby służyć, ale z góry uprzedzę, że osobiste wycieczki mnie nie ruszają. Ponadto, nie kryję się za pseudonimem i można się do mnie zwracać po imieniu (choć pseuda teź się nie wstydzę).

Co do uwag, to ponownie nie bardzo wiem, jak się do nich odnieść. Moja propozycja nie jest kopią Regulaminów PZSS, ale pomysłem, co można w nich zmienić. Pisałem już o tym wprawdzie wcześniej, ale widać nie wszyscy to pojęli. Nie upieram się, że to najlepsze pomysły na świecie, ani nawet że jestem ich autorem, ale póki co nie widzę żadnych innych kontrpropozycji.

Kadrowicze też ludzie i bardzo chętnie z nimi rywalizuję. Napisałem też, że to mój osobisty pogląd i nie zamierzam go nikomu narzucać (bo niby zresztą jak?). A 40zł za startowe to przecież Twoja własna propozycja - polemika z samym sobą to wyższa szkoła jazdy.

Ja monopolu na pomysły nie mam, z pokorą przyjmę krytykę dotycząca moich propozycji, ale rezerwuję sobie dokładnie takie samo prawo co do innych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • pan47
  • pan47 Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #20229 przez pan47
pan47 odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Panowie może bez osobistych wycieczek i większa koncentracja nad meritum sprawy. Marcin zrobił zarys konkurencji i regulaminu "Strzelectwa Amatorskiego", a forum ma za zadanie akceptacje i uzupełnienie tej propozycji jak i szybkie przekazanie pełnego dokumentu Zarządowi PZSS oraz zaproponowanie, kto ma to zrobić.

GGlady napisał: w wątku "Zasady kwalifikacji do Finału Pucharu Polski (sk)"


Kiedyś taka nieformalna grupa się zebrała i doprowadziła do spotkania z Prezesem, większość postulatów przeszła. Teraz jest taka grupa? Jeśli tak, to ja poproszę o jakiś kontakt i daję słowo, że przekażę jej postulaty na posiedzeniu Zarządu PZSS.

Proszę zerknąć na teksty w tym wątku (już 20 stron). Czy powstała jakaś spójna, kompletna propozycja systemu rywalizacji w PP SK z logicznym Finałem? Pomijam ten mój z poprzedniej Olimpiady, teraz okaleczony.

Co zrobić? To proste. Trzeba stworzyć radę zawodników strzelectwa SK, złożoną z najbardziej zaangażowanych, ale też i chcących włożyć trochę pracy w działanie takiej rady (propozycje wysłania młotka do pie....cia się w głowę nie wystarczą) i ... dalej są dwa wyjścia:.......

I teraz proponowałbym się na tym skupić!!!
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 tygodni temu przez pan47.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • RadekReden
  • RadekReden Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 tygodni temu #20232 przez RadekReden
RadekReden odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Strzelanie amatorskie to coś co robi się zanim dojdziemy do określonej perfekcji w odniesieniu do poziomu wyczynowego, gdyż trudno nazwać amatorem posiadacza klasy sportowej.

Przykładem jest nasz kolega Andrzej Burda - jako GP tzw. powszechniak za swoje pojechał na Puchar Świata do Sydney i znalazł się w pierwszej 20 najlepszych strzelców świata wyprzedzając naszych kadrowiczów o 14 pozycji w górę.
Kolega Andrzej udowodnił powyższym, że Grupa Powszechna to nie amatorstwo tylko perfekcja przygotowania i wykonania zamierzonych zadań za własne środki finansowe!

Jako nową nazwę Grupy Powszechnej proponuję:

Grupa „WOLNYCH STRZELCÓW”

Przykładowo:
W okręgach: LIGA „WOLNYCH STRZELCÓW”.
Mistrzostwa Polski: PUCHAR POLSKI „WOLNYCH STRZELCÓW”.

Uzasadnienie:
Nawiązując do dawnych tradycji patriotycznych Samodzielnej Brygady Strzelców Podhalańskich -

rys historyczny: pl.wikipedia.org/wiki/Samodzielna_Brygad...w_Podhala%C5%84skich

w refrenie piosenki Benedykta Konowalskiego i Janusza Szymanowskiego „Strzelec Podhalański”,
zawarte jest sedno proponowanej przeze mnie nazwy „WOLNYCH STRZELCÓW”-

„Jam nie pański, nie hetmański,
Jeno karny, wolny Strzelec Podhalański”.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cnnhead
  • cnnhead Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 tygodni temu #20236 przez cnnhead
cnnhead odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Wracając trochę bardziej na ziemię, chciałbym zaproponować pod rozwagę nową formułę ewentualnego finału dla konkurencji pst3x20.
Zgodnie z duchem obecnych finałów konkurencji szybkich wprowadźmy binarny system trafiony/pudło. Zaliczone trafienie ma wartość przestrzeliny 9,0 lub większą i daje jeden punkt. Brak trafienia (od 1,0 do 8,9) - brak punktu. Brak przestrzeliny w tarczy oznacza -1 punkt. Strzelane są 4 serie 5-strzałowe w czasie 10 sekund każda. Każda seria oceniana jest niezależnie. Maksymalny wynik za serię to 5 punktów, minimalny 0 (ewentualny ujemny wynik serii zamieniany jest na 0). W sumie w całej konkurencji można uzyskać od 0 do 20pkt. W przypadku równych wyników końcowych decyduje wynik ostatniej serii (potem trzeciej, drugiej i pierwszej).
Powinno pójść szybko i widowiskowo. Łatwe liczenie i chyba dość zrozumiałe zasady.
Proszę o Wasze opinie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.202 s.