Offcanvas module

Zasady kwalifikacji do Finału Pucharu Polski (sk)

  • GGlady
  • GGlady Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 11 miesiąc temu #19491 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Odp: Zasady kwalifikacji do Finału Pucharu Polski (sk)

grzegorz77 napisał: sp... ?
może Pan się tak wyraża. Ja nie
Pana zdanie znamy. ...
Mam nadzieję i Pana przekonać a zmiana zdania wcale nie musi być odbierana jako porażka ale jako ewolucja
Grzegorz Kratowski


Po pierwsze primo, proszę nie mieć zdrożnych myśli, pod sp.... może się kryć całkiem sporo sformułowań :-)

Po drugie primo, to ciekawe, że moje zdanie jest już znane, bo ja go póki co - w nowych warunkach, nowych przepisów - jeszcze nie mam. :pinch:

Po trzecie primo, nie wiem o jaką "porażkę vs. ewolucję" chodzi. Mnie nie trzeba do niczego przekonywać, ani namawiać. Trzeba tylko przedstawić sensowny, spójny projekt systemu rywalizacji i kwalifikacji do Finału PP (sk), uwzględniający fakt, że grupa powszechna już nie istnieje. Tylko tyle... a może aż tyle... :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Adamix
  • Adamix Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 11 miesiąc temu #19492 przez Adamix
Adamix odpowiedział w temacie: Zasady kwalifikacji do Finału Pucharu Polski (sk)
sp...
myślę, że chodzi o słowo: spróbować lub sprawdzić :). Oczywiście w kontekście dyskusji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • grzegorz77
  • grzegorz77 Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 11 miesiąc temu #19493 przez grzegorz77
grzegorz77 odpowiedział w temacie: Odp: Zasady kwalifikacji do Finału Pucharu Polski (sk)
Panie Grzegorzu
Po pierwszym moim wywołaniu tematu odpowiedział Pan bardzo nerwowo

"do formalnego przywrócenia, czy zmiany na pewno nie może dojść na podstawie nostalgicznych narzekań"

to nie były nostalgiczne narzekania tylko pierwszy wpis do tego tematu od dawna.

Pana komentarz jasno wyraził stanowisko dlatego nie zamulajmy forum wymianami wyjaśnień tylko cierpliwie poczekajmy. Widzę na przykładzie z mojej okolicy, że tam gdzie są długoterminowe rywalizacje tam jest frekwencja. Czy są to rundy jak na Gruwaldzie w Poznaniu. Czy długoterminowa rywalizacja w okręgu Leszczyńskim. Takie formy przyciągają i dyscyplinują. Mam nadzieję, że coś podobnego dałoby się zaadoptować w skali krajowej. Podobnym elementem był system, pucharowy.
Jak szerokie grono strzelców tak rzucam temat do dyskusji. Może teraz na rundzie we Warszawie coś się narodzi. Poczekajmy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 11 miesiąc temu #19494 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Odp: Zasady kwalifikacji do Finału Pucharu Polski (sk)
Poczekajmy.
A ja absolutnie nienerwowo powtórzę:
"do formalnego przywrócenia, czy zmiany na pewno nie może dojść na podstawie nostalgicznych narzekań". :)

Póki co, nic innego nie zaistniało. Dalej trzymam kciuki. Szczerze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • BP
  • BP Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 11 miesiąc temu #19504 przez BP
BP odpowiedział w temacie: Zasady kwalifikacji do Finału Pucharu Polski (sk)
Jeden z kolegów napisał w zeszłym roku o zasadach kwalifikacji do FPP w postaci MQS-1 – 280 pkt. Dla konkurencji Psp 30 . Zrozumiałem , że dotyczy to również Pcz-30.
W tym roku zaglądam do norm na klasę sportową w Psp i Pcz , a tam tylko norma na klasę II i III.
Czyli tak jak było. Moje pytanie – czy zapominano wpisać taka normę na klasę I :
- bo wystarczy publikacja na stronie SBL
- jest wpisana w chmurze i jest niewidoczna
- nie zawracać głowy – jesteśmy zapracowani
- strzelajcie 2x normę na klasę II
czyli jak w piosence układanka nie ta , lub obrazek nie ten.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cnnhead
  • cnnhead Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 11 miesiąc temu #19510 przez cnnhead
cnnhead odpowiedział w temacie: Zasady kwalifikacji do Finału Pucharu Polski (sk)
Nie ma i nigdy nie było możliwości zdobycia I klasy w konkurencjach psp30 i pcz30. W regulaminie PZSS jest tabela z normami kwalifikacyjnymi do Finału Pucharu Polski (sk). Jest tam też zaznaczone, że zrobienie MQS-1 w pcz i psp nie skutkuje przyznaniem I klasy.

Łyżka dzięgdziu do Regulaminu - cały rozdział dotyczący kwalifikacji do Finału (sk) odnosi się wprost do roku 2012. Powinno to być uogólnione

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.168 s.