Offcanvas module

i co z tym strzelectwem?

  • Dawid Migała
  • Dawid Migała Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #21466 przez Dawid Migała
Dawid Migała odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
"Wiecie bo jedni delegaci dostali tarcze elektroniczne inni karabin, może dlatego.... :angry:
Ostatnio zmieniany: 7 lata 3 miesiąc temu przez Dawid Migała.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21467 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Jest takie stare porzekadło: "Uderz w stół, a nożyce się odezwą". MSBS nie napisał wprost, że chodzi o Ciebie, nawet nikt nie znający sprawy nie wiedziałby, że może chodzić o Ciebie. Ale skoro sam się wyrwałeś do odpowiedzi to czyli jednak odnoszę wrażenie, że jednak coś jest na rzeczy. Tylko jeżeli mógłbyś uściślić tu na forum czy w Twoim przypadku chodzi o automaty czy karabin? ☺ Poza tym MSBS pisał o delegatach. Ty swojego czasu napisałeś, że niestety nim nie będziesz, bo nie zostałeś wybrany. Ja też Tobie na forum zadałem pytanie czy jednak jakimś sposobem będziesz delegatem na WZD PZSS. To jak to w końcu z Tobą jest? Jesteś tym delegatem czy też nie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Dawid Migała
  • Dawid Migała Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #21468 przez Dawid Migała
Dawid Migała odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
:angry:
Ostatnio zmieniany: 7 lata 3 miesiąc temu przez Dawid Migała.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21469 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • MSBS
  • MSBS Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21470 przez MSBS
MSBS odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
hmmm ciekawe kto dostał tarcze... , jak już poprzednik zauważył nie pisałem personalnie, a co mi się o uszy obiło to moje. "W dużym mieście można dużo zobaczyć, a w małym dużo usłyszeć" :evil:
Dawidzie nie obrażaj się! Trenuj ciężko i pokaż jak się z tego karabinu strzela! Niech Ci służy jak najdłużej B)
A jak już wspomniałeś, że nie jesteś delegatem w klubie to jak zostałeś delegatem na WZD PZSS?
Dobra już się nie czepiam:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21471 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Dawid, usuwając teraz te wpisy o przyznaniu faktu, że dostałeś karabin do strzelań na 300 m dałeś pożywkę do spekulacji, dlaczego właśnie ten gest że strony prawdopodobnie trenera kadry narodowej karabinu, miał miejsce tuż przed WZD PZSS, w których miałeś wziąć udział jako delegat. W zasadzie odpowiedziałeś na nie celów aby w Ciebie post i w zasadzie sprawa była wyjaśniona. Teraz w zasadzie to już nie wiadomo, czy MSBS trafił w punkt i ten zbieg okoliczności nosił znamiona wymiany "przysługa za przysługę", czy po prostu wstyd opublikować prawdę - ale nie dla Ciebie ten wstyd, tylko dlatego, co do Ciebie się zwrócił żebyś te posty usunął.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.127 s.