Offcanvas module

jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #15972 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?

Jedrzej napisał: ...
Grzegorz bez urazy, ale w tym poście nigdzie nie jest napisane że 90 z imadła...
...


Ależ jakiej urazy? :P Poza tym, JNG-KG napisal:
"Testowaliśmy je w imadłach z różnego rodzaju śrutu. Młodzież trochę strzelała na zawodach. Także wiem co mówię."

Jak ktoś pisze, że można strzelić 90, to ja zakładam, że taki jest limit z tego karabinka, bo inaczej nie miałoby to sensu najzwyczajniej... Bo kto niby miałby móc to 90 strzelić? 13-latek, czy Sonja PfajPfaj? Dlatego się dziwię, że tylko 90. I tyle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cHWat
  • cHWat Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #15973 przez cHWat
cHWat odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?
Zainteresował mnie ten temat bo ostatnio zacząłem strzelać Kpn, choć w Ppn idzie mi najlepiej ;) Zamówiłem system CZ200T z osadą według mojego projektu, wzorowaną na Waltherze LG300. Ponieważ osada będzie pasowana pode mnie, nie będzie regulowanej baki, będzie regulowana stopka. Do tego regulowane dociążenie.
Wracając do tematu to Česká Zbrojovka robi doskonałe wyroby i wątpię by wypuścili karabinek tarczowy, który nie potrafiłby strzelać celnie. Strzelałem ze starych Haenel-ów, Dian, Waltherów, FWB i mimo ich emerytalnego wieku można było celnie strzelać. Gdyby CZ wypuściła nówkę, która strzela gorzej od emerytowanych karabinków to byłby koniec fabryki.
Za jakiś czas być może podam informacje nt. zmodyfikowanej CZ200T.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • JNG-KG
  • JNG-KG Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #15974 przez JNG-KG
JNG-KG odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?
Otóż cały czas na myśli mam jakość CZ-tki. Niestety dużo jej brakuje do doskonałości. Nakładka na lufę plastik - imitacja obciążnika, tunel muszki plastik, język spustowy - plastik i wiele innych mankamentów międzyinnymi waga. Dorobione mamy podkładkę pod łoże na całej długości a nawet dłużej, żeby osłonić butlę z powietrzem, bo w gnieździe się rusza i łatwo ja uszkodzić o blat. Na wylot luf dotczone stalowe tuleje na których teraz mocowana jest muszka, nowe języki spustowe, stare odpadały. Problemy są też z "zamkiem" wszystko lata no i jeszcze sama lufa nie jest gwintowana tylko lekko nacinana (zarysowana) imitacja gwintu. Ale trzeba powiedzieć, że dużo już zniosły strzelań ludzi z ulicy frajda ze strzelania jest.
A jeszcze jedno fabryka w Czechach została przeniesiona do Stanów.

Grzegorzu!!!
A czy 10 lat temu średnica "10" nie była 2x większa?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #15975 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?

JNG-KG napisał: Otóż cały czas na myśli mam jakość CZ-tki. ....

Grzegorzu!!!
A czy 10 lat temu średnica "10" nie była 2x większa?


Moja opinia o CZ200 (model, który opisujesz, ale na CO2) zawsze była chłodna - nie dało się tego używać bez istotnych przeróbek - my też robiliśmy podobne :angry:

Co do 10-ki... He he czas szybko leci. :P 10ka oczywiście miała już wtedy od dłuższego czasu 0,5mm...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cHWat
  • cHWat Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #15976 przez cHWat
cHWat odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?

JNG-KG napisał: ...
A jeszcze jedno fabryka w Czechach została przeniesiona do Stanów....


Naprawdę? Tak potężna fabryka

Ceny wyrobów pójdą w górę a i widać, że Amerykanie docenili jakość CZ.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Konio
  • Konio Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 3 miesiąc temu #16027 przez Konio
Konio odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?
Naprawdę.
Tak na poważnie to Anschutz.
PCA.
Jakbyś gdzieś zdobył w rozsądnych pieniądzach Anshutz Super Air 2002 albo coś nowszego - nie zawiedziesz się.
Sam poluję na jakąś okazję tego typu ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGladyJNG-KG
Czas generowania strony: 0.181 s.