Offcanvas module

jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?

  • PILANIN
  • PILANIN Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #15958 przez PILANIN
PILANIN odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?
Anderson witam ja dla syna kupiłem tak jak wcześniej pisałem CZ 200 T jestem z tego karabinku zadowolony na pewno koledzy doradzą Ci co jest warte grzechu no i oczywiście w rozsądnych pieniądzach , ekspresowo popatrzyłem na link do sklepu który podałeś ale nic ciekawego nie wpadło mi w oko . Bądź wytrwały i przeglądaj forum ostatnio użytkownik wasabi sprzedawał bardzo fajne karabinki no i bardzo przyzwoitej cenie a ja swoją Ceśkę kupiłem w sklepie colosus.pl pozdrawiam i miłego przeglądania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • JNG-KG
  • JNG-KG Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #15966 przez JNG-KG
JNG-KG odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?
Jak na początek CZ-tka się sprawdzi. Strzelić z niej można i 90 w serii. Nie wiem czy to Ci wystarczy. Mówię o tarczy z "10" o śr 0,5 mm.
Przede wszystkim karabinek musi mieć zamknięte przyrządy celownicze (przeziernik i muszka tunelowa), regulowaną stopkę, policzek, język spustowy i żeby dało się go wyważyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cHWat
  • cHWat Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #15967 przez cHWat
cHWat odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?

JNG-KG napisał: Jak na początek CZ-tka się sprawdzi. Strzelić z niej można i 90 w serii....


Czy to znaczy, że to jest maksymalna celność tego karabinka? Myślę, że w rękach wprawnego strzelca powyżej 95 w serii to bardzo realny wynik. Przecież krzywej lufy ten karabinek nie ma ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • JNG-KG
  • JNG-KG Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 3 miesiąc temu #15969 przez JNG-KG
JNG-KG odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?
W klubie mamy takich Cz-tek 6 szt. od 3 lat. Głównie używane są do strzelań rekreacyjnych (podpórka, klapki, ruchome cele). Testowaliśmy je w imadłach z różnego rodzaju śrutu. Młodzież trochę strzelała na zawodach. Także wiem co mówię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 3 miesiąc temu #15970 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?

JNG-KG napisał: W klubie mamy takich Cz-tek 6 szt. od 3 lat. Głównie używane są do strzelań rekreacyjnych (podpórka, klapki, ruchome cele). Testowaliśmy je w imadłach z różnego rodzaju śrutu. Młodzież trochę strzelała na zawodach. Także wiem co mówię.


90 pkt.? To ciekawe nie ukrywam... Ja robiłem z 10 lat temu test z Haenel 312 z imadła (nie jest to łatwe, bo dźwignia wymaga użycia dużej siły przy naciąganiu) i na 60 strzałów haenelka "strzeliła" wynik 595 pkt. Fakt, że była przeze mnie modyfikowana (podkładki amortyzujące do mocowania do łoża, podniesienie systemu, by żaden element nie dotykał łoża). Nie robiłem aż tak pełnego testu dla CZ200 (CO2), ale gdy dostrzeliwałem śrut udawało mi się dobrać taki, który dawał "100-ki". Fakt, że czasem zdarzało się aż tak duże niedopasowanie śrut - lufa, że i po 8kach latał, ale to wyjątkowo raczej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Jedrzej
  • Jedrzej Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #15971 przez Jedrzej
Jedrzej odpowiedział w temacie: Odp: jaki karabin wiatrówka tarczowa dla młodzika ?

JNG-KG napisał: Jak na początek CZ-tka się sprawdzi. Strzelić z niej można i 90 w serii. Nie wiem czy to Ci wystarczy. Mówię o tarczy z "10" o śr 0,5 mm.
Przede wszystkim karabinek musi mieć zamknięte przyrządy celownicze (przeziernik i muszka tunelowa), regulowaną stopkę, policzek, język spustowy i żeby dało się go wyważyć.


Grzegorz bez urazy, ale w tym poście nigdzie nie jest napisane że 90 z imadła...

CZ200T miąłem w ręku przez chwile, jak na karabinek tarczowy jest bardzo lekki. Dla juniorów i początkujących seniorów myślę że jest bardzo dobrym wyborem (oszczędza nieprzyzwyczajone mięśnie) ;).
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc temu przez Jedrzej. Powód: literówka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGladyJNG-KG
Czas generowania strony: 0.177 s.