Offcanvas module

i co z tym strzelectwem?

  • Rafał Ł.
  • Rafał Ł. Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21422 przez Rafał Ł.
Rafał Ł. odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Ustawa nawet jeżeli zostanie uchwalona szybko, nie zmusi do takich działań gdyż będzie oczywiście okres przejściowy na dostosowanie się do zapisów w niej zawartej.
A jeżeli chodzi o zwrot grzecznościowy no cóż znam Pana od kiedy jakby to powiedział klasyk "Jak byłem młodzikiem..." :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21423 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?

Tomasz napisał: Poproszę o odpowiedź Pana, jako Członka Zarządu PZSS.


Po pierwsze nie znam Pańskiej korespondencji z biurem PZSS, a po drugie na forum występuję jako członek KS SNAJPER Lublin, co wyraźnie widnieje w opisie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21424 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?

Rafał Ł. napisał: Ustawa nawet jeżeli zostanie uchwalona szybko, nie zmusi do takich działań gdyż będzie oczywiście okres przejściowy na dostosowanie się do zapisów w niej zawartej.
A jeżeli chodzi o zwrot grzecznościowy no cóż znam Pana od kiedy jakby to powiedział klasyk "Jak byłem młodzikiem..." :)


Młody jesteś, a już skleroza. Jesteśmy na "ty", co prawda nie od młodzika, ale jednak :lol:

Wracając do postulatów - to trzeba je postawić na WZD, wątpię by był z tym problem. Wielokrotnie pisałem, że lubię porównanie zasad funkcjonowania stowarzyszeń do tych obowiązujących uczelnie państwowe. Widzę sporo analogii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Rafał Ł.
  • Rafał Ł. Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21425 przez Rafał Ł.
Rafał Ł. odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?

Młody jesteś, a już skleroza. Jesteśmy na "ty", co prawda nie od młodzika, ale jednak :lol:

może "nie pamiętam" :)

Jestem delegatem więc zbieram materiał, może coś "przejdzie" szkoda tylko, że przez ostatnie 4 lata Zarząd nie podjął podobnych działań,
Formuła Pucharu Polski - do dopracowania i udoskonalenia, uatrakcyjnienia dla klubów i zawodników.
Ranking dla Najlepszego Zawodnika roku - nic za tym nie idzie, uścisk ręki ... no właśnie kogo? i gdzie na korytarzu niekiedy bez publiki,

PZSS TV - niezły pomysł ostatnio oglądałem niemiecką bundesligę, niby strzelectwo nudne ale godzinę straciłem na meczu Tomka.

Zespół obsługi EST - już dawno powinien istnieć, trochę tego już mamy w kraju, może warto by zamienić niektóre etaty w związku na te osoby ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #21426 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?

Rafał Ł. napisał: ...szkoda tylko, że przez ostatnie 4 lata Zarząd nie podjął podobnych działań,


Podjął - szkolenie EST SIUS i tworzenie zespołu - ale warto to wesprzeć wnioskiem, by było na pewno kontynuowane. Pomysł PZSS TV pojawił się w tym roku, niezłe wyzwanie dla kolejnego Zarządu.

Formuła Pucharu Polski - do dopracowania i udoskonalenia, uatrakcyjnienia dla klubów i zawodników.
Ranking dla Najlepszego Zawodnika roku - nic za tym nie idzie...


Bla bla bla - nie tylko musi powstać projekt, koncepcja takiej nowej formuły, ale musi być ogólna zgoda na zmiany. Przypominam Ci czym się skończyły moje starania o eliminacje na MP. Jojczeniem klubów, organizatorów i zawodników. Moim zdaniem taką koncepcję powinna zgłosić Rada Zawodnicza. Organizujcie się. :whistle:
Ostatnio zmieniany: 7 lata 3 miesiąc temu przez GGlady.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21427 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?

GGlady napisał: Przypominam Ci czym się skończyły moje starania o eliminacje na MP. Jojczeniem klubów, organizatorów i zawodników.

Bo, Grzegorzu, nie chodzi tylko o to, żeby wprowadzać dobre zmiany. Zdałoby się je jeszcze w odpowiedniej kolejności wprowadzać. Najpierw zachęcić ludzi do tego sportu, a dopiero później zmuszać do brania kolejnego wolnego dnia 'dla podniesienia poziomu sportowego'. Bo wygląda to tak, jakby działaczom w Związku ciężko było uwierzyć, że w kraju są osoby, które nie utrzymują sięz tego, że strzelają.
Niestety dla mnie, jako człowieka o którego Kadra Narodowa się raczej nigdy nie upomni, jedyną wyraźnie dostrzegalną zmianą wprowadzoną przez Związek ostatnimi czasy jt to, że do popularyzacji strzelectwa ma się przyczynić wzrost opłaty startowej. Opłaty, za którą dostanę sędziów nieznających przepisów i może nawet dyplom, pod warunkiem, że będę na podium, bo o dyplomy dla dalszych, jak i puchary/medale dla tych miejsc to już nie jt tak łatwo. Tak, to jt głupota. Ale pokazuje podejście do zawodnika. A, nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta, że sport powinien być dla zawodników.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.161 s.