Offcanvas module

Chcialbym zaczac w Lublinie

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 7 miesiąc temu #4361 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Re: Chcialbym zaczac w Lublinie
Dziś na zawodach w Świdniku (k.Lublina) pojawiła się całkiem nowa ekipa Spartakusa z Grenadierów i całkiem nieźle postrzelała. I chociaż wciąż zachęcam do odwiedzenia Snajpera Lublin to czuję się w obowiązku "odszczekać" stwierdzenie, że w tamtym klubie strzelanie sportowe jest w stanie szczątkowym :D Karabinów nie mają, ale w pistoletach sobie radzą. :shock:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • paramonov
  • paramonov Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 7 miesiąc temu #4371 przez paramonov
paramonov odpowiedział w temacie: Re: Chcialbym zaczac w Lublinie
GGlady apropo zawodów w świdniku.. co myślisz o walce wyczynowców z młodzikami? nie ma co ukrywac nie były to zawody na najwyższym poziomie ale Adam kontra jakikolwiek młodzik to chyba przesada ;P (nie mówie u o sobie, bo przegrałem w tych zawodach przez jeden głupi strzał -7)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 7 miesiąc temu #4374 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Re: Chcialbym zaczac w Lublinie
Najmocniej przepraszam paramonova i ewentulanie inne osoby urażone tym faktem, że przyjąłem zaproszenie od organizatora zawodów w Świdniku dla Adama i wyraziłem zgodę na jego start. Możliwe, że błędnie uważałem, że start II wicemistrza Polski na zawodach, gdzie większość zawodników nie ma żadnej możliwości "podglądania pracy" wyczynowców w czasie konkurencji będzie szkoleniowo dla nich korzystne. W przyszłości z całą pewnością ten głos przestrogi postaram się uwzględnić.

Życzę powodzenia i dużo dobrych okazji do nauki unikania "7-ek" :roll:

Pozdrawiam serdecznie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • paramonov
  • paramonov Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 7 miesiąc temu #4375 przez paramonov
paramonov odpowiedział w temacie: Re: Chcialbym zaczac w Lublinie
panie Grzegorzu nie czuję sie urażony faktem występu Adama, szacunek dla niego za technikę bo ciężko na to pracował, chodzi mi jedynie o kontrast.. wyczynowiec wręcz zawodowiec konta młodzicy którzy nie mieli na tych zawodach nawet III klasy :) fakt ze mój ostani post wyglądał jak jakiś wyrzut ale nie o to mi chodziło... jeżeli tak to pan odebrał to przepraszam 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.159 s.