Offcanvas module

Co wy na to: PZSS na FORUM?

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
19 lata 1 miesiąc temu #1842 przez Tomasz
Tomasz stworzył temat: Co wy na to: PZSS na FORUM?
pozdrawiam wszystkich, którzy odwiedzają tą stronę, jednocześnie zadając pytanie, na które niewielu w Polsce strzelców oraz trenerów (nie mówiąc już o trenerach kadry) może odpowiedzieć jawnie. czy chcielibyście, żeby na stronie internetowej PZSS-u ukazało się miejsce dla FORUM? proszę o komentarze w tej sprawie, wyrażenie swoch opinii w tej kwestii (bez żadnychy konsekwencji) :-)
Tomasz Królik (i wcale się nie boję ;-
)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • de
  • de Avatar
  • Gość
  • Gość
19 lata 1 miesiąc temu #1843 przez de
de odpowiedział w temacie: Re: Co wy na to: PZSS na FORUM?
Fahrenhait 9/11 wkrótce ,do dwóch dni.Fakty wymagają rozpatrzenia pod względem prawnym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • de
  • de Avatar
  • Gość
  • Gość
19 lata 1 miesiąc temu #1844 przez de
de odpowiedział w temacie: Re: Co wy na to: PZSS na FORUM?
ja też

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • wojtek
  • wojtek Avatar
  • Gość
  • Gość
19 lata 1 miesiąc temu #1845 przez wojtek
wojtek odpowiedział w temacie: Re: Co wy na to: PZSS na FORUM?
A co ty "de"?? Zaciąłeś się??
To jest forum strzelców i nie widzę powodów, dla których mielibyśmy sie ukrywać!!
Forum na stronach PZSS?
Zastanawiam się , po co? To na którym jesteśmy jest dobre, urosło w siłę dzięki nam i jak narazie nie słyszałem o ewidentnych przypadkach cenzury przez Administratora. A więc zachęcam do dyskusji na każdy temat właśnie tutaj. Teraz, jak Michał jest członkiem Zarządu PZSS, ma to szczególne znaczenie choć trzymam kciuki, aby nie straciło na tym Forum - Michał broń się przed sodówą i pozostań obiektywnym strzelcem!!
A na stronach PZSS? Toć mieliby problem organizacyjny!
Już wolę, aby PZSS na swoich stronach zamieszczał na bieżąco wszystkie aktualne informacje i aby wyegzekwował od organizatorów programy zawodów z conajmniej trzymiesięcznym wyprzedzeniem. Niech pokażą fotki z charakterystyką zawodową wszystkich członków władz - Zarządu i Komisji Rewizyjnej i niech się zajmą prawdziwą promocją strzelectwa, bo przecież jest ono i może być bardziej medialne od np. snookera, a za tym pójdą sponsorzy i kasa. Niech się zajmą reorganizacją struktur, systemu podziału środków, szkoleń i zawodów - dużo pracy przed Nimi.
A Forum?
Niech zostanie tutaj, za zgodą Michała (i Naci)!
Ci co chcą - z Zarządu - czytają to! A ci, którzy tego nie robią, lepiej niech zajmą się czymś innym...
Pozdrawiam,
Wojciech Kurek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z.Poliszuk
  • Z.Poliszuk Avatar
  • Gość
  • Gość
19 lata 1 miesiąc temu #1846 przez Z.Poliszuk
Z.Poliszuk odpowiedział w temacie: Re: Co wy na to: PZSS na FORUM?
Podczas Walnego zgłosiłem wniosek ( przyjęty do realizacji) w sprawie przygotowania strategii promocji strzelectwa w Polsce. Miałem na myśli kompleksowe podejscie do tematu np. promocja dyscypliny w mediach , w szkołach, turnieje pokazowe. Sądzę , że to powinien być podstawowy cel w pierwszym okresie pracy nowego zarządu. Z tego co wiem ,zarząd się zbierał a prezes K. promuje.... ale własną osobę. Wnioskowałem również o zapewnienie zawodom centralnym odpowiedniej oprawy ( w tym medialnej) . Efekt było widać po MP w pneumatyku! NOWY ZARZĄD ALE STARE ZARZĄDZANIE!!!tYLKO PATRZEĆ A SŁUCH O NAS CAŁKIEM ZAGINIE!!! ( chyba że postrzelamy z glosniejszej amunicji)
pozdrawiam ZP

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z.Poliszuk
  • Z.Poliszuk Avatar
  • Gość
  • Gość
19 lata 1 miesiąc temu #1847 przez Z.Poliszuk
Z.Poliszuk odpowiedział w temacie: Re: Co wy na to: PZSS na FORUM?
Co do forum na stronie PZSS podzielam pogląd Wojtka. Pozostańmy tutaj . Ci co powinni i tak to czytają i uprzejmie donoszą. Szkoda ,że nie wyciągają konstruktywnych wniosków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.109 s.