Offcanvas module

Czy zrezygnować??

  • Tadeusz 2004
  • Tadeusz 2004 Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7076 przez Tadeusz 2004
Tadeusz 2004 odpowiedział w temacie: Re: Czy zrezygnować??

Każdy kto tu wejdzie niech powoe co by zrobił na moim miejscu??


Witam.

Mam syna co jest o jedną wiosnę młodszy od Ciebie .
Szkoda że go strzelectwo nie interesuje .
Gdyby było inaczej to dołożył bym wszelkich starań żeby strzelanie jak najlepiej mu szło .
Zobaczymy , być może za jakiś czas strzelectwo go zainteresuje .

Jeśli chodzi o mnie .

Strzelam za dużo .
Co ja mogę na to , jak ja to bardzo lubię . :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • bartek_elblag2
  • bartek_elblag2 Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7090 przez bartek_elblag2
bartek_elblag2 odpowiedział w temacie: Re: Czy zrezygnować??
Trenować i jescze raz trenować. W Polsce jest troche chora sytuacja, bo sportowiec, który jest seniorem a nie łapie się do kadry przynosi klubowi straty, gdyż dofinansowanie jest tylko do wieku młodzieżowca. A z 2 strony patrząc np w KDW 60L na pucharach świata, mistrzostwach świata itd średnia wieku podium to 40 lat. A co z zawodnikiem który zaczyna trenować w wieku np. 23 lat i ma bardzo wielki talent oraz tzw. "smykałkę" do wygrywania.
Nie pamiętam dokładnie ile J. Zapędzki miał lat kiedy zaczynał ale o ile dobrze mi się wydaje to był koło 30. I zobacz ile osiągną. :D
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jarekLBN
  • jarekLBN Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7107 przez jarekLBN
jarekLBN odpowiedział w temacie: Re: Czy zrezygnować??
ja zacząłem w tym samym wieku co ty teraz jestem rok starszy i dalej strzelam. Trzea tylko chcieć i systematycznie trenować a wyniki same sie polepsza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • paramonov
  • paramonov Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7108 przez paramonov
paramonov odpowiedział w temacie: Re: Czy zrezygnować??
po co pytasz czy czy konczyc z tym czy nie? o tym co robisz ine decyduja ludzie z forum.. a jezelei uwazasz takie komentarza ktore mowia ci co masz rtobic za autorytet to doladuj mi konto karta za 50 zl 503423...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • DK
  • DK Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 5 miesiąc temu #7273 przez DK
DK odpowiedział w temacie: Re: Czy zrezygnować??

Witam. Zastanawiam się czy zrezygnować z uprawiania tego sportu moim powodem jest niemały wiek mam 16 zacząłem 4 miesiące temu dopiero co się przestawiłem na kulę i nie wiadomo czy wystartuję na zawodach. Nie chcę rozmawiać na ten temat z trenerką bo i pewnie zacznie mówić że mam świetne wyniki ale to raczej są te średnie.


Hmmmm...
Ciężka sprawa... 4 miesiące treningu, a Ty byś pewnie chciał strzelać na poziomie 599-600/600?? No... Może ostatecznie 598 :-D

Powiem Ci tak...

Aspekt techniczny:
Jeśli (zaczynając od totalnego zera, czyli totalny początek strzelania) po 4 miesiącach treningów (pewnie ze 2x tydzień po jakieś 2 godziny) z poz. leżącej jesteś w stanie strzelić 400-500/600, lub 200-300/400 ze stojącej to sobie poradzisz.
W strzelectwie najważniejsza jest ciągła praca nad sobą samym. Nad statyką, nad pracą na spuście oraz nie mniej ważne nad psychiką, gdyż wola zwycięstwa będzie/powinna* (niepotrzebne skreślić) motywować Cię do stałego podnoszenia wyników i "przeskoczenia siebie".

Aspekt emocjonalny:
Jesli nawet nie osiągasz wyników które podałem wyżej, a strzelanie sprawia Ci przyjemność, to po prostu strzelaj i pracuj nad techniką i psychiką. Żeby stanąć na pudle na olimpiadzie trzeba na prawdę długich lat ciężkiego treningu. Jestem na tym forum świeży, ale strzelam od jakichś 20 lat i dalej sprawia mi to przyjemość. Po prostu musisz sobie uzmysłowić, czy tego chcesz, czy nie. Czy wolisz mieć szansę stanięcia na pudle i dostawaniania pucharów i dyplomów, czy wolisz gry komputerowe, lub "kumpli spod budki z piwem". To TY musisz wiedzieć, czy tego chces, czy nie.
Jakakolwiek by nie była Twoja decyzja, to my wszyscy ją zaakceptujemy (a mamy jakieś inne wyjście ;-) ). Jeśli zdecydujesz się strzelać, to wszyscy chętnie Ci pomogą (sam pisałeś np. o swojej trenerce). Ona jest tego najlepszym przykładem, który znasz osobiście. Myślę również, że bywalcy tego forum też chętnie wspomogą Cię radą.
Człowieku... Zobacz na ich reakcje...
Zastanów się również nad przyszłością... Czy nie byłoby miło pokazać kiedyś własnym dzieciom czy wnukom jakie to tata czy dziadek miał kiedyś wyniki i jakie nagrody dostał??? Nie sądzisz, że im to zaimponuje, a przynajmniej ma to szanse im zaimponować?

To Twoje życie i Ty musisz podąć tą decyzję...
Więc ja Ci radzę... Zrób jak uważasz....

Pozdrawiam

Darek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • DK
  • DK Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 5 miesiąc temu #7274 przez DK
DK odpowiedział w temacie: Re: Czy zrezygnować??
Myślę, że najlepiej podsumował to paramonov...
W każdym razie daj nam znać o swojej decyzji

Jeszcze raz pozdrawiam

Darek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.171 s.