Offcanvas module

Policja majstruje przy ustawie !!!

  • radmor
  • radmor Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 3 miesiąc temu #16102 przez radmor
radmor stworzył temat: Policja majstruje przy ustawie !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Michał
  • Michał Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • lepiej trafiać niż nie trafiać
Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #16103 przez Michał
Michał odpowiedział w temacie: Odp: Policja majstruje przy ustawie !!!
Skoro zmiany proponowane przez policję w cytowanych dokumentach nie odpowiadają nam to należy zrobić "pospolite ruszenie". Poszukać wśród znajomych i ich znajomych ludzi związanych z polityką najlepiej posłów lub ministrów i przekazać im nasze wątpliwości. Również należało by zapytać zarząd PZSS jakie jest ich oficjalne stanowisko w tej sprawie. W ten sposób będziemy mieli jasność i wyznaczoną drogę postępowania. Licząc użytkowników tego forum i bratniego ibron kilku z nas ( statystycznie rzecz biorąc ) musi mieć takich znajomych. Nadszedł czas aby użyć tych znajomości.

Michał Mizgalski
...strzelam bo lubię

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jamor
  • jamor Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 3 miesiąc temu #16104 przez jamor
jamor odpowiedział w temacie: Odp: Policja majstruje przy ustawie !!!
spotkanie bedzie komendantów KWP juz 25 stycznia w Radomiu. Ma tam byc tez prezes pzss. Tylko kto przedstawi stanowisko strzelców.
W moim klubie mamy tak skunstruowany statut , że jaka kolwiek osoba, czy to członek czy ktos z zarzadu działa sprzecznie z interesem klubu to dostaje czerwoną kartke i jest usuwany z boiska na zawsze. Jak tak dalej pojdzie to strzelectwo sportowe bedzie tylko w ksiażkach historii

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • radmor
  • radmor Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 3 miesiąc temu #16105 przez radmor
radmor odpowiedział w temacie: Odp: Policja majstruje przy ustawie !!!
Myślę że skostniałe stanowisko PZSS jest nam znane.( przyklepią wszystko co życzy sobie WPA )
zrobią wszystko dla własnego dobra by utrzymać się na stołkach, więc pytanie ich o zdanie wiele nowego nie wniesie. Stawiam na to paczkę naboi do mojego PD :)
większą " ruchomość " w tym względzie może wykaże PZŁ ale też wątpię
próbować trzeba sam się też rozejrzę może co się uda.
Z doświadczenia jednak wiem że politycy ruszają się wyłącznie gdy mają w tym własny polityczny interes :(

Oczekiwanie od kogoś by wykazał się osiągnięciami kolekcjonerskimi wcześniej jest problematyczne bo niby jak miał kolekcjonować w konspiracji i nielegalnie a udział w wystawach to chyba w podziemiu miał się odbywać.

Przypomina to czasy gdy do pozwolenia na broń sportowa MUSIAŁEM SIĘ OKAZYWAĆ wybitnymi osiągnięciami w zawodach sportowych.
więc jeździłem jak głupek po różnych zawodach dla „osobostartów”.

W czwartek dostałem z magazynu na parę godzin PD do ręki pierwszy z brzegu zużyty jak diabli bez możliwości dopracowania w domu w sobotę byłem już na rundzie GP w tej konkurencji ( pistolet się zacinał 40 strzałów oddałem z ponad 70 złożeń ale osobostarty były
inne konkurencje z broni kolegi bez możliwości regulacji przyrządów
ktoś kto rozumie na czym spot ten polega wie o czym piszę

do tego Policja chce wrócić ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Michał
  • Michał Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • lepiej trafiać niż nie trafiać
Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #16106 przez Michał
Michał odpowiedział w temacie: Odp: Policja majstruje przy ustawie !!!
Ja jednak jestem zadnia, że należy najpierw zapytać zarząd ( prezesa) PZSS jakie w tej sprawie jest oficjalne stanowisko PZSS. Najlepiej by było aby odezwał się tu któryś z kolegów z Warszawy aby to zapytanie w formie papierowej można było do biura dostarczyć jutro. Bo z niewygodną korespondencja wysłaną via email może być różnie. Zresztą zarząd wg KPA ma 30 dni na odpowiedź. Napiszcie również tu kiedy dokładnie i gdzie oraz na czyje zaproszenie ma odbyć się to spotkanie w Radomiu?

Michał Mizgalski
...strzelam bo lubię

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • radmor
  • radmor Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 3 miesiąc temu #16107 przez radmor
radmor odpowiedział w temacie: Odp: Policja majstruje przy ustawie !!!
Ja niestety nie jestem z Warszawy
ale może ktoś się znajdzie miejscowy,tylko nie wiem czy to musi być jakaś instytucja czy wystarczy zwykły obywatel członek PZSS ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.101 s.