Offcanvas module

Interpretacja przepisów ISSF - tłumaczenie ang-pl

  • GGlady
  • GGlady Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 1 tydzień temu #19397 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Interpretacja przepisów ISSF - tłumaczenie ang-pl

Zawisz napisał: interpretacja w zasadzie mało odkrywcza (poza safety flag)...
wysokość statywy nadal nie wiemy do którego barku (przynajmniej wiemy, że w złożeniu)...


Nie wiemy, bo nie napisali. A jak nie napisali, to lepiej do niższego sobie stojak dopasować na wszelki wypadek.

a co do (zdaje się już poruszanej przez Ciebie Grzegorzu) kwestii obciążników przy kolbie w kpn, to po przeczytaniu interpretacji nadal nie wiem, czy manewr z doklejaniem ich do stopki taśmą jt dozwolony czy nie...


Do stopki to na pewno nie, ale do kolby od spodu... Cóż... ryzykowne, ale ...

WCup w Monachium tuż tuż. Mam wrażenie, że tam się większość wątpliwości wyjaśni. Oby.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar
  • Gość
  • Gość
11 lata 1 tydzień temu #19398 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: Interpretacja przepisów ISSF - tłumaczenie ang-pl
czyli interpretacja jt, ale dalej nic nie wiemy ;d
pozostaje czekać (niecierpliwie) na relację z Monachium ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 1 tydzień temu #19399 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Interpretacja przepisów ISSF - tłumaczenie ang-pl
Może nie to, że "nic", ale fakt, że dziwi mnie brak ściślejszej interpretacji, tym bardziej, że podczas ME w Odense, jako Jury zgłaszaliśmy pojawiające się wątpliwości.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar
  • Gość
  • Gość
11 lata 1 tydzień temu #19400 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: Interpretacja przepisów ISSF - tłumaczenie ang-pl
eh skojarzyło mi się jeszcze jedno pytanie odnośnie tych nowych przepisów... odnośnie tego, że na 10m wskaźnik bezpieczeństwa ma przechodzićprzez całą lufę... a co jeżeli nie ma tkaiej możliwości? :D tak pół żartem, pół serio. znajomy męczy się z jakimś Twinmasterem, w którym, de facto, nie umieszcza się śrutu bezpośrednio w lufie, tylko wysuwa się na bok taka 'kieszonka' nań, także do lufy od tyłu nie ma dostępu. a z takiego zapisu w interpretacji możnaby wnioskować, że z takim 'sprzętem' to w ogóle nie powinienen móc startować ;d;d

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jaro
  • jaro Avatar
  • Gość
  • Gość
11 lata 1 tydzień temu #19401 przez jaro
jaro odpowiedział w temacie: Interpretacja przepisów ISSF - tłumaczenie ang-pl
Gdzie można znaleźć wyniki z Pilzna? na stronie PZSS tradycyjnie nic a na stronie organizatora też nie mogę się doszukać... :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 1 tydzień temu #19402 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Interpretacja przepisów ISSF - tłumaczenie ang-pl
Grand Prix of Liberation, Plzen:
web.telecom.cz/shooting.plzen/
Polecam "Halę finałową" - nieźle to prezentują.

Co do pistoletów pneumatycznych, które nie pozwalają na pełne przeciągnięcie wskaźnika to wiem, że komisja ISSF (czytaj Willy Grill :-) ) już to dostrzegła, ale co z tym zrobią nie mam pojęcia :dry: Cóż, kolejne pytanie na Monachium.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.114 s.