Offcanvas module

mc-12 porady

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
14 lata 6 miesiąc temu #9615 przez Mikołaj
Mikołaj stworzył temat: mc-12 porady
Witam wszystkich
mam pytanko, czy ktoś z Was przerobił przyrządy optyczne w mc-12? czy jest możliwość założenia blendy (na którymś z wątków ktoś się chwalił że dokonał tego).

Tarcze z przestrzelinami wstawię później po poniedziałkowym treningu, z zawodów nie udało się odkleić tarcz (tak były dobrze przyklejone że się darły przy próbie odklejenia).

Powiem Wam że mam problem z doborem amunicji, próbowałem kilku od Federali champion, Geco Rifle, Geco Pistol, R50, w poniedziałek będzie testowana Lapua Midas L i M.
Z tych co już strzelałem to najlepiej pasuje Geco Pistol seria w Krakowie na MP LOK 93,94,96,96,98,94 i byłem 12 :( (pierwsze moje tak poważne zawody trochę tremy było no i kondycha) wiedziałem że kilka strzałów początkowych zerwałem. Później klub wystawił mnie do 3 postaw i to była porażka, z leżaka zacząłem od 2 x 97 (amunicja R50) o następnych postawach nie wspomnę bo wstyd (brak odpowiedniego obuwia i spodni ale to mnie nie tłumaczy.
Strzelałem jeszcze tydzień później na zawodach 60-tkę z R50 przy wietrznej pogodzie i serie były kiepskie podaję link oceńcie sami:
www.kssbursztyn.pl/info/wyniki2009/2009jes.pdf

Dajcie radę może coś źle robię?

Pozdrawiam
Mikołaj Morkowski

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.


Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.


Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • guten
  • guten Avatar
  • Gość
  • Gość
14 lata 6 miesiąc temu #9618 przez guten
guten odpowiedział w temacie: O:mc-12 porady
hm mc 12 z którego kiedyś strzelałem miał dorobioną przejściówkę aby dało się założyć blędę z kolorkami marki gehmanna albo centry. Troszkę sią za zrobieniem tego nachodził po tokarzach ale się opłacało.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.078 s.