Offcanvas module

Rękawica na rękę trzymającą rekojeść w karabinie

  • Dawid Migała
  • Dawid Migała Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #15955 przez Dawid Migała
Dawid Migała odpowiedział w temacie: Odp: Rękawica na rękę trzymającą rekojeść w karabinie
No właśnie ale nawet podniesienie 7 kg 100 razy daje dopiero 700 kg więc nie wiem co z tymi 3 tonami. Chyba że kiedyś był inny przelicznik :P
A we śnie to można chudnąć jak się robi ... wszyscy wiedzą co B)
Pozdrowionka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Belze
  • Belze Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #15963 przez Belze
Belze odpowiedział w temacie: Odp: Rękawica na rękę trzymającą rekojeść w karabinie
Oj nie wytrzymałem i na temat odchudzania muszę swoje trzy grosze wsadzić.
Gwarantuje Ci że jeśli nie prowadzisz odpowiedniej diety to nie spalisz deka tłuszczu a zwłaszcza
na strzelnicy podnosząc karabinek. Prosty przykład :)

Jak wrzucisz mi 3 tony węgla do piwnicy w czasie 3h i schudniesz mi chociaż 1 kg to jesteś gość :)
Napiszę o tym na forum :P

Możesz jedynie troszkę odwodnić organizm ale na pewno to nie 1 kg.

Mogę palec oddać że bez pełnowartościowej diety i treningów na siłowni oraz biegania nie spalisz tłuszczu. Prędzej doprowadzisz do katabolizmu ( spalanie mięśni ) Ale to tylko przy bardzo intensywnym treningu na siłowni.

Skoro podnoszenie 6 kg przez 3 godziny powoduje odchudzenie o 4 kg to dlaczego istnieje problem na świecie z nadwagą ?


Bo by zdrowo chudnąć trzeba dużo czasu , treningów na siłowni i bieżni. 4 kg masy traci się na miesiąc !
Można stracić 8 ale to jest niezdrowe i palimy same mięśnie.

Polecam jakieś forum dietetyczne oraz poczytać o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu zanim napiszesz kolejne bajki.

Ps.
Panie Dawidzie :)
Ponoć spala się podczas takiego snu ;) 150 kcal na godzinę :)
Zdrowo jedząc i dużo tak śpiąc można na pewno coś schudnąć :)
Ostatnio zmieniany: 12 lata 4 miesiąc temu przez Belze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.165 s.