Offcanvas module

Anschutz 54 Match

  • Zinngiesser
  • Zinngiesser Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #14688 przez Zinngiesser
Zinngiesser stworzył temat: Anschutz 54 Match
Mam pytanie do uzytkownikow karabinkow Anschutz 54 Match z drewniana osada i regulowana baka policzkowa. Wlasnie stalem sie posiadaczem takiej osady. Ze stopka i zaczepem od ostrogi sobie poradzilem. Ale mam pytanie: jak sie reguluje bake? Z prawej strony osady mam stozkowata aluminiowa nakretke, a w jej srodku sa umieszczone centrycznie dziury na klucz imbusowy (ampulowy) - wiekszy szescioboczny i mniejszy gwiazdkowy.
www.auctionarms.com/closed/displayitem.c...=7544478&printitem=1
(Zdjecie trzecie od dolu.)
Jak sie uruchamia to ustrojstwo? Mnie ono ani drgnie - nie reaguje na wciskanie, wyciaganie, lekka probe krecenia w obie strony. Aktualnie baka jest zjechana maksymalnie w dol.

I jeszcze druga sprawa, moze ktos posiada na zbyciu wystajaca ponad osade srube blokady regulacyjna dlugosci stopki? Taka jak na tym zdjeciu:
www.auctionarms.com/search/displayitem.cfm?itemnum=9594765
(Zdjecia trzecie i szoste od gory.)
Ostatnio zmieniany: 12 lata 9 miesiąc temu przez Zinngiesser.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • JNG-KG
  • JNG-KG Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 9 miesiąc temu #14708 przez JNG-KG
JNG-KG odpowiedział w temacie: Odp: Anschutz 54 Match
Śruba do regulacji policzka odkręca się w lewą stronę, ręcznie ustawia się wysokość i dokręca. Klucz imbusowy używa się od mocniejszego dokręcenia jak ręcznie jest za słabo lub jak nie można odkręcić ręcznie. Poprostu klucz ma dłuższe ramię zwiększając siłę. Pokrętło i otwór na klucz to jest jedna śruba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zinngiesser
  • Zinngiesser Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #14730 przez Zinngiesser
Zinngiesser odpowiedział w temacie: Odp: Anschutz 54 Match
Bardzo dziekuje, puscilo! Balem sie mocowac. Musialem krecic naprawde bardzo mocno - ktos kiedys o z kluczem nieco poszalal :cheer:
Ostatnio zmieniany: 12 lata 9 miesiąc temu przez Zinngiesser.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: JNG-KG
Czas generowania strony: 0.161 s.