Offcanvas module

Ściąga do przestrzeliwania przyziernika

  • Rafq
  • Rafq Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 10 miesiąc temu #14078 przez Rafq
Rafq stworzył temat: Ściąga do przestrzeliwania przyziernika
Witam.
Widziałem na stronach naszego forum ściągę /w formie graficznej/ do przestrzeliwania karabinu sportowego wyposażonego w zamknięte przyrządy optyczne /diopter,przyziernik/ ,która to bardzo ułatwiłaby początkującym strzelcom regulację broni.Niestety straciłem ją z oczu i w żaden sposób nie mogę jej znależć.
I tu moja prośba do Kolegów jeżeli któryś z Was zna adres pod którym się ona znajduje albo ma tą ściągę to bardzo proszę o zamieszczenie na stronach forum.Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • SzakalVST
  • SzakalVST Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 10 miesiąc temu #14079 przez SzakalVST
SzakalVST odpowiedział w temacie: Odp: Ściąga do przestrzeliwania przyziernika
Zależy jaki karabin masz na myśli, bo na przykład starsze karabiny typu Vostock miały dokładnie odwrotne efekty kręcenia co produkcje niemieckie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • JNG-KG
  • JNG-KG Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 10 miesiąc temu #14080 przez JNG-KG
JNG-KG odpowiedział w temacie: Odp: Ściąga do przestrzeliwania przyziernika
Chodzi ci o przestrzeliwanie karabinu czyli o regulację przeziernika. Jeżeli tak to najlepiej zapamiętać to praktycznie na własnym przykładzie. Kręcisz dużo i widzisz gdzie układają się przestrzeliny.

Jeżeli masz na dole kręcisz na T
Jeżeli masz na górze to na H
Jeżeli masz z lewej to kręcisz L
Jeżeli masz z prawej to kręcisz na R

Ale każdy producent widzi to na swój sposób i może być całkiem odwrotnie tak jak u producentów za wschodu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Rafq
  • Rafq Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 10 miesiąc temu #14089 przez Rafq
Rafq odpowiedział w temacie: Odp: Ściąga do przestrzeliwania przyziernika
Dysponuję diopterem i przyziernikiem 20 to klikowym szwajcarskiej firmy Hamerlii.
Ze swoim "sprzętem" nie mam problemów ,ale denerwuje mnie kiedy w trakcie treningu któryś z kolegów pyta "jak bije w lewo to kręcić w prawo czy w lewo" i chcąc uniknąć takich pytań chcę nakleić na stanowisku do przestrzeliwań broni graficzną ściąge na której napiszę,że ta instrukcja dotyczy przyrządów zachodnich natomiast co do wschodnich to postępowanie jest odwrotne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: JNG-KG
Czas generowania strony: 0.139 s.