Offcanvas module

Anschutz 9003 soft link?

  • SzakalVST
  • SzakalVST Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 6 dni temu #13183 przez SzakalVST
SzakalVST stworzył temat: Anschutz 9003 soft link?
Witam, mam pytanie do użytkowników w/w karabinu.
Czy ktoś już kiedyś bawił się softlinkiem? Czy to rzeczywiście daje zamierzony efekt czy to tylko
nowy patent Anschutza zwiększający cenę wpływając na naiwność zawodników?
Pytam bo sam to założyłem rok temu i w sumie różnica była wyczuwalna, ale chciałbym poznać także opinie
innych strzelców, którzy nie boją się nowości :)
Z tego co zauważyłem to dużo osób boi się eksperymentować, a nigdzie nie znalazłem żadnych opinii zawodników, tylko sam "suchy" opis producenta, a szkoda bo myślę że jak za coś się płaci grube pieniądze, to warto było by coś o tym wiedzieć, i także podzielić się własnymi odczuciami :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tadeusz Bartosiak
  • Tadeusz  Bartosiak Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 5 dni temu #13185 przez Tadeusz Bartosiak
Tadeusz Bartosiak odpowiedział w temacie: Odp: Anschutz 9003 soft link?
Z softlinkiem nie ma zabawy!!!:angry:
Powiem tak - skoro po roku nie zauważyłeś zmian na lepsze to zamień softlink na metalowe mocowania z tyłu a z przodu na plastik.Skręć wszystko na sztywno i myślę, że poczujesz różnicę.
Mocowanie zespołu lufy jest już starym patentem Anschutza i jak zauważyłem większość zawodników ma mocowanie sztywne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • SzakalVST
  • SzakalVST Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 5 dni temu #13186 przez SzakalVST
SzakalVST odpowiedział w temacie: Odp: Anschutz 9003 soft link?
Nie powiem ze nie zauważylem różnicy na lepsze. Bo jak to założylem to karabin od pierwszego strzału jak by caly zmiękł, jak wcześniej mialem problemy z poprawnym ściąganiem spustu to po zmianie przyszło mi to z łatwością, ogolnie miałem taki problem, że strzał był zakłóceniem złożenia, a teraz lufa przed i po strzale jest w tym samym miejscu, więc moje odczucia są pozytywne :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tadeusz Bartosiak
  • Tadeusz  Bartosiak Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 4 dni temu #13195 przez Tadeusz Bartosiak
Tadeusz Bartosiak odpowiedział w temacie: Odp: Anschutz 9003 soft link?
Najważniejsze są odczucia i zadowolenie z oddanego poprawnie strzału a jak jeszcze jest centralna dycha to jest super. Ja mam akurat wszystko skręcone na sztywno.
Życzę sukcesów
t

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.081 s.