Offcanvas module

PISTOLET STANDART 3x20 - próba reanimacji

  • ZOMBI
  • ZOMBI Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu #20317 przez ZOMBI
ZOMBI odpowiedział w temacie: PISTOLET STANDART 3x20 - próba reanimacji
Witajcie,
Tak jak wszyscy powszechiacy ogromnie cieszę się ze pistolet standard wrócił na Puchar Polski w pełnym wymiarze. Jest to fajna zabawa która jednocześnie zmusza strzelców do szlifowania różnych elementów techniki strzeleckiej. Zastanawia mnie jednak który rekord polski jest obecnie rekordem do pobicia przez powszechników ?

pozdrawiam

Piotrek Jarząbek.
Żyrardów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cnnhead
  • cnnhead Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #20319 przez cnnhead
cnnhead odpowiedział w temacie: PISTOLET STANDART 3x20 - próba reanimacji
Tu akurat chyba nie ma wątpliwości. Strzelamy konkurencję pst3x20 open, w której dotychczasowy rekord Polski ustanowił w 2010 Włodek Kieliszczyk (551 pkt). Rekord Piotrka Daniluka (578) dotyczył konkurencji pst3x20 mężczyzn.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Piotr Bohdanowicz
  • Piotr Bohdanowicz Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #20326 przez Piotr Bohdanowicz
Piotr Bohdanowicz odpowiedział w temacie: PISTOLET STANDART 3x20 - próba reanimacji
A według mnie Rekordzistą Polski w pst3x30 GP jest Piotrek Jarząbek,
co potwierdza zresztą komunikat z II Rundy PP w Warszawie z zawodów 24-26 maja2013r.
gdzie stoi jak wół wynik 552- NRP !!!

www.pzss.org.pl/images/stories/wyniki/20...20klasyfkiacyjny.pdf

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • ZOMBI
  • ZOMBI Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #20327 przez ZOMBI
ZOMBI odpowiedział w temacie: PISTOLET STANDART 3x20 - próba reanimacji
Ponieważ mam juz doświadczenie sprzed roku gdzie na rundzie w Warszawie udało mi się wystrzelać wynik o punkt lepszy od super wyniku Włodka Kieliszczyka i nawet na komunikacie widniał zapis NRP to ostatecznie otrzymałem odpowiedź że nie może być 2 rekordów... a rekordem obowiązującym jest wynik Piotrka Daniluka.

Taraz strzelamy ponownie pełen wymiar konkurencji i traktujemy ją jako open ale niestety... delegat techniczny rundy w Tarnowie miał wątpliwości i nie koniecznie mój ponownie strzelony wynik 552 ma szanse stać się nowym rekordem w tej konkurencji. Stąd moje pytanie.

Pozdrawiam

Piotrek Jarząbek
Żyrardów
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez ZOMBI.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #20328 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: PISTOLET STANDART 3x20 - próba reanimacji
To sprawa z tego samego zakresu, co poruszony w innym wątku problem rekordów w Kdw60. Nie potrafię powiedzieć, jaka będzie ostateczna decyzja (mam oczywiście swoje zdanie w tej kwestii) i jak tylko nastąpi rozstrzygnięcie to zostanie ogłoszone. Odrobinę cierpliwości, to kwestia kilku dni (moim zdaniem...).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cnnhead
  • cnnhead Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #20329 przez cnnhead
cnnhead odpowiedział w temacie: PISTOLET STANDART 3x20 - próba reanimacji

Piotr Bohdanowicz napisał: A według mnie Rekordzistą Polski w pst3x30 GP jest Piotrek Jarząbek,
co potwierdza zresztą komunikat z II Rundy PP w Warszawie z zawodów 24-26 maja2013r.
gdzie stoi jak wół wynik 552- NRP !!!


Cóż, rekord z Warszawy nie został ongiś uznany, nie ma już co do tego wracać. Co do Tarnowa - nie byłem, wyniki dopiero zobaczyłem - Piotrze, wielki szacun. Moim zdaniem, w obecnej sytuacji Twój wynik powinien zostać uznany jako nowy rekord Polski w pst3x20 open (ongiś pst3x20 GP).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.160 s.