Offcanvas module


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/strzelambolubie.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 256

Kalkulator balistyczny komórki - już w sprzedaży

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #9349 przez rafw
rafw stworzył temat: Kalkulator balistyczny komórki - już w sprzedaży
Pod adresem www.laserowytrening.com/kalkulator/ można zamawiać program i korzystać z pełni funkcjonalnej wersji online (w tej chwili z obszerną pomocą kontekstową)

Prosty w obsłudze, nie drogi, a jednocześnie bardzo dokładny kalkulator balistyczny KaBal jest narzędziem od dawna oczekiwanym przez wielu strzelców sportowych, zwłaszcza strzelających na duże dystanse, oraz myśliwych. W przeciwieństwie do oferowanych dotychczas rozwiązań, nie wymaga do obsługi żadnych niewygodnych do zabierania ze sobą na strzelnicę lub do łowiska urządzeń. Całość obliczeń można precyzyjnie wykonać przy pomocy sprzętu, który i tak zawsze ma się przy sobie - niewielkiego telefonu komórkowego.

Program oferuje możliwość wyliczenia : opadu/przewyższenia na zadanym dystansie (w centymetrach, MoA i klikach lunety), korekty na wiatr o określonej sile i zadanym kącie (w centymetrach, MoA i klikach lunety), prędkości przycelnej, energii pocisku w celu i czasu lotu pocisku. Wprowadzane dane: współczynnik balistyczny, prędkość początkową, masę pocisku, wysokość montażu, warunki atmosferyczne itp.
Intensywne testy na wielu jednostkach broni pokazały dużą skuteczność kalkulatora.
Cena to 120 pln (płatne przelewem).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGladyJNG-KG
Czas generowania strony: 0.150 s.