Offcanvas module


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/strzelambolubie.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 256

Pomoc w wyborze stroju do kpn

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #21015 przez gares
gares stworzył temat: Pomoc w wyborze stroju do kpn
Przy okazji pierwszego postu witam wszystkich serdecznie. Fajnie, że jest też polski kawałek internetu gdzie można sobie coś ciekawego o strzelectwie poczytać. Postanowiłem spróbować swoich sił w karabinie pneumatycznym i mam dylemat z wyborem stroju. Poczytawszy w necie upatrzyłem sobie dwa modele:

404 Canvas and leather jacket model 'TRI-COLOUR'
Ahg Anshutz - shooting jacket mod. Match 164

Jeżeli ktoś ma doświadczenia, opinie lub uwagi to z chęcią wysłucham. Który wybrać? Który będzie trwalszy? Obecnie koncentruję się na kpn 10m, ale bardzo podoba mi się konkurencja strzelania z karabinu w trzech postawach. Ale to dopiero jak się nauczę strzelać w postawie stojącej. I jeszcze mam pytanie odnośnie butów strzeleckich. Czy rozmiar wybiera się taki sam jak normalnego obuwia czy o pół numeru większe? (Gdzieś takie rady wyczytałem).
Pozdrawiam wszystkich
gares

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #21020 przez kadet
kadet odpowiedział w temacie: Pomoc w wyborze stroju do kpn
Hej :) ja używam stroju od Nowickich, jest jaki jest, ma swoje wady i zalety, z których największą jest oczywiście cena ;) Także w tej sprawie nie pomogę. Widzę w każdym razie, że nikt nie odpisuje, także coś od siebie powiem ;)
Buty doradzono mi w Bieruniu, aby zawsze kupować o rozmiar większe. Sprawdza się to, gdyż kiedy robiłem trening w zbyt grubych skarpetach lub dwóch warstwach skarpet kończyło się to drętwieniem stóp i brakiem czucia małego palca, zwłaszcza lewej stopy.
Jeżeli coś się nie zgadza, to przepraszam, ale piszę tyle ile wiem ;)
Pozdrawiam i życzę celnego oka :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGladyJNG-KG
Czas generowania strony: 0.710 s.