Offcanvas module

LONGSHOT 2017

  • Michał
  • Michał Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • lepiej trafiać niż nie trafiać
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #21546 przez Michał
Michał stworzył temat: LONGSHOT 2017
Zapraszam wszystkich chętnych do wymiany doświadczeń dotyczących zawodów LongShot. Uczestniczyłem we wszystkich edycjach tych zawodów. I chętnie podzielę się moimi doświadczeniami zwłaszcza wśród tych, którzy teraz rozpoczynają przygodę z długim dystansem.

Michał Mizgalski
...strzelam bo lubię

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 1 miesiąc temu #21561 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: LONGSHOT 2017
Krótkie wtrącenie co do tegorocznego wyglądu LSa, póki co ;)
Po pierwszych całkiem obiecujących godzinach rejestracji liczba uczestników stanęła... niżej niż się spodziewałem. Bardzo zbliżona do ubiegłorocznej, gdzie przecież rejestracja, ze względu na potężne zainteresowanie, była kilka krotnie wstrzymywana i na pewno nie wszyscy się zmieścili.
Z resztą w tym roku jakoś to bardzo ospale wyglądało. W pierwszej wersji kalendarza PZSS w ogóle tej imprezy nie było. Jakiekolwiek informacje pojawiły się późno. Działąnie strony, informacje o zmienie miejsca, o terminie... jakoś o wiele później niż zwykle.
Miejsce zmienili nie wiem czy ze względów politycznych, czy ze względów włąśnie na potencjalną ilość uczestników i przepustowość, ale póki co wygląda, że mogąsiętąilościąnieco zawieść... Acz zobaczymy jak to się bedzie dalej toczyć

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.074 s.