Offcanvas module

ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #20967 przez Zawisz
Zawisz stworzył temat: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...
Od kilku dni wisi na pzss, na głównej stronie przypięte, info o ZK w Złotej. Zachęcony taką reklamą (i z dobrywmi wrażeniami z ubiegłorocznej imprezy) wchodzę i... Co to jt?! Początkowo jeszcze miałem nadzieje, że to się zmieni ale tak się składa, że dzisiaj mamy równiutko miesiąc do zawodów... A na stronie ciągle tylko kalendarz. Formuła zgłoszeń? Brak. Gdzie się zgłaszać? Brak. Do kiedy się zgłaszać? Info o bazie noclegowej? info o możliwym wyżywnieu? Regulamin superfinału? Brak. Mamy goły kalendarz. Nawet bez dopisku, że w zależności od ilości zgłoszeń program godzinowy może ulec zmianie.
Czy to na prawdę aż tak duże wymagania? :( Czy na prawdę co roku, przy okazji różnych zawodów, musi powracać ciągle jeden i ten sam temat, i to jeszcze zanim ktokolwiek na te zawody wyruszy?

Grzegorz wiele razy tu powtarza, że Kolegium Sędziów będzie zwracać uwagę, że Delegat bedzie zwracać uwagę. Ale powtarza to od lat. A stan rzeczy jest jaki jest, niestety. I to też od lat. To smutne. To zniechęca. Bo chciałem się tam wybrać. Bo mimo licznych niedociagnięć w ubiegłym roku to jednak wywarły na mnie niezłe wrażenie te zawody. Ale patrząc na ten 'regulamin' czuję się po prostu lekceważony. Czuję, jakby moja chęć wybrania się tam była wpraszaniem się na siłę. I myślenie o tych zawodach przestaje sprawiać mi radość. A niby co nam innego z tego sportu zostaje?

Takie 'moje żale'. Padło akurat na te zawody, ale wiadomo, że dotyczy to większej ilości imprez. Tzn w ubiegłym roku dotyczyło. W tym... No cóż, jak się zaczyna, widzimy...


A tak jeszcze przy okazji - co komu przeszkadzało rozegranie tego tylko w 2 dni?
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez Zawisz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • szymon
  • szymon Avatar
  • Gość
  • Gość
8 lata 2 miesiąc temu #20968 przez szymon
szymon odpowiedział w temacie: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...
to ja napisze o innym utrudnianiu w tej dziedzinie :
Mamy kalendarz PZSS na 2016 i mamy dwa Puchary Wiosny oraz Grand Prix Wrocławia i Dolnego Śląska oraz Międzynarodowe Grand Prix Wrocławia i dolnego śląska.
Nie wiadomo które dyscypliny są rozgrywane w podanych terminach, czy rzutki czy kulowe, czy co. Nie da się więc zaplanować wyjazdów, wolnego czasu bo nic nie wiadomo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
8 lata 2 miesiąc temu #20972 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...

szymon napisał: to ja napisze o innym utrudnianiu w tej dziedzinie :
Mamy kalendarz PZSS na 2016 i mamy dwa Puchary Wiosny oraz Grand Prix Wrocławia i Dolnego Śląska oraz Międzynarodowe Grand Prix Wrocławia i dolnego śląska.
Nie wiadomo które dyscypliny są rozgrywane w podanych terminach, czy rzutki czy kulowe, czy co. Nie da się więc zaplanować wyjazdów, wolnego czasu bo nic nie wiadomo.


Nie ma to jak marudzić dla samego marudzenia.
Wszystko w Kalendarzu jest OK. Są dwa GP Wrocka, są dwa PW, a konkurencje są jasno wymienione. Regulaminy będą na 1 msc. przed zawodami.

W sprawie uzupełnienia informacji w regulaminie ZK w Złotoryi poszło napomnienie z KS. A co zrobią? A to zobaczymy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
8 lata 2 miesiąc temu #20973 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...
OK, odszczekuję. Marudzenie ma sens. :-)
Aktualny stan kalendarza jest zgodny ze zgłoszeniami zawodów na posiedzenie Zarządu. Ale po kontakcie z organizatorem widzę, że musi to zostać poprawione. Wyjaśniam na szybko tutaj, a potem zgłaszam do poprawki (nb. kalendarz nie jest w zakresie działania KS, żeby była jasność).
GP Wrocławia i DŚ 16-21.03 to TYLKO strzelania karabinowe.
GP Wrocławia i DŚ 01-06.04 to TYLKO strzelania pistoletowe (w tym samym czasie Psz GP Zapędzkiego)
PWiosny 31.03-03.04 to rzutki
PWiosny 07.04-10.04 to karabin i pistolet.

Prześlę poprawki do admina strony PZSS.

PS. W sprawie braków info dot. ZK w Złotoryi, zgłoszone, ale póki co proponuję użyć danych z 2015:
Klub Strzelecki AGAT 59-500 Złotoryja pl. Lotników Polskich 3a tel./fax 76 8787440 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 2 miesiąc temu #20974 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...
A jeszcze jedno pytanie. Zakres działalności DT.
Czy to nie jt przypadkiem tak, że w jego kwestii jt dopilnować, by klub ten regulamin na miesiąc przed zawodami ogłosił? Więc powinienen się on tym zainteresować odpowiednio wcześniej? Czyli, ze nie dość, że klub dał ciała, to i DT bez winy nie pozostaje?
Bo piszesz tutaj, że KS wysłało do nich upomnienie. No ale przecież, kurde, ten DT po coś tam też jest.
Chyba...

Zwłaszcza, ze KS Agat, z tego co widzę, regulamin z kompletnymi danymi ma (no, pomijając regulamin superfinału), i jak się ktoś upomni, to mu na maila wspaniałomyślnie wyślą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #20975 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...

Zawisz napisał: ...
Bo piszesz tutaj, że KS wysłało do nich upomnienie.


Nic takiego nie napisałem :-) OK, poszło do DT. DT musi skontaktować się z organizatorem. Taka procedura.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez GGlady.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.109 s.