Offcanvas module

Andrzej !!! Jesteś wielki !!! skandal na MP !

  • Z.Poliszuk
  • Z.Poliszuk Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10740 przez Z.Poliszuk
Z.Poliszuk stworzył temat: Andrzej !!! Jesteś wielki !!! skandal na MP !
Koleżanki i koledzy strzelcy !!!
Na ostatnch MP we Wrocławiu miało miejsce szokujace wydarzenie !!!
Naszemu koledze Andrzejowi Burdzie ktoś, kogo trudno nazwać zawodnikiem w czasie trwania konkurencji kdw 60 strzelił "O". Przez takiego KRETYNA Andrzej stracił medal i to bardzo prawdopodobne że złoty.Andrzej strzelił w konkurencji wynik 595 czyli taki jak zwycięzca MP . Przez chamski wygłup , pomimo oficjalnie złożonego protestu "O" zostało zaliczone jako jego strzał. Rozumiem decyzję sędziów bo nikt winnego za rękę nie złapał.Znam również Andrzeja na tyle dobrze ,że mam pewność że on tego zera nie strzelił. Nie trzeba jednak byc głupim aby pokojarzyć wydarzenia z ostatnich dni, tego który miał możliwosć to zrobić jak i powód dlaczego tak sie stało. Zwracam się zatem do niego- Pseudozawodniku! od teraz mam na ciebie oko ! Dla takich nie ma miejsca w sporcie!
Andrzej -przed tobą chylę czoło i mówię -JESTEŚ WIELKI !! Mam nadzieję ,że twoje kolejne wyniki pokażą jak bardzo!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • mirek_m
  • mirek_m Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10741 przez mirek_m
mirek_m odpowiedział w temacie: O: Andrzej !!! Jesteś wielki !!! skandal na MP !
Dołączam się do chylących czoła - Andrzej jesteś WIELKI...
Jeszcze raz gratujacje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tadeusz Bartosiak
  • Tadeusz  Bartosiak Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10742 przez Tadeusz Bartosiak
Tadeusz Bartosiak odpowiedział w temacie: O: Andrzej !!! Jesteś wielki !!! skandal na MP !
Zbyszku, możesz sprecyzować co nazywasz skandalem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • JNG-KG
  • JNG-KG Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10743 przez JNG-KG
JNG-KG odpowiedział w temacie: O:Andrzej !!! Jesteś wielki !!! skandal na MP !
Przejrzałem komunikat w 1 serii zaliczyli "0" jest tylko 89. Zbyszku sugerujesz, że ktoś to zrobił specialnie? Czyżby szykowała się wojna w rodzinie strzeleckiej?
No jest to problem dla sędziów jak ktoś zgłasza dostrzelone "0" a nie ma winnych. Podejrzani są zawodnicy na sąsiednich stanowiskach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z.Poliszuk
  • Z.Poliszuk Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10744 przez Z.Poliszuk
Z.Poliszuk odpowiedział w temacie: O:Andrzej !!! Jesteś wielki !!! skandal na MP !
Tadziu , dla mnie skandalem jest to ,że wśród grona strzelców znalazł się ten , który złośliwie wypaczył wynik MP. Domyślam się , kto to jest i dlaczego to zrobił. Już raz przyłapałem tego kogoś jak w trakcie strzelania oszukiwał kolegów . Jak widać stare nawyki pozostały.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Losiek
  • Losiek Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #10745 przez Losiek
Losiek odpowiedział w temacie: O:Andrzej !!! Jesteś wielki !!! skandal na MP !
Ja jestem za radykalnymi rozwiązaniami, jeżeli jest to do udowodnienia, takie zachowanie powinno być traktowane DOŻYWOTNIĄ DYSKWALIFIKACJĄ. Dla ludzi dla których nie istnieje uczciwa rywalizacja NIE powinno być miejsca w sporcie. Warunek - nie może być cienia wątpliwości ąby nie skrzywdzić kogoś niewinnego. Smutne jet to że niektórym, aby wypaczyć wyniki - przychodzą do głowy takie pomysły.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.333 s.