Offcanvas module

Prośba do Admina

  • seba73
  • seba73 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7030 przez seba73
seba73 stworzył temat: Prośba do Admina
Witam, chciałbym wnieść małą petycję o założenie na forum w dziale "Broń i amunicja " osobnego działu dotyczącego broni śrutowej i konkurencji z nią związanych, choć zdaję sobie sprawę że ilość osób uprawiających konkurencje śrutowe zwłaszcza w grupie powszechnej jest niewielka ale... może warto wspomóc i wyróżnić to środowisko :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • radmor
  • radmor Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7032 przez radmor
radmor odpowiedział w temacie: Re: Prośba do Admina
jak możesz to napisz co to jest skeet i trap
jeśli o mnie chodzi to w tym temacie jetem zielony a chętnie się dowiem a i inni pewnie też

pomysł masz dobry pochwalam nawet jeśli jest was mało i na to forum niewielu trafi a może się mylę ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • seba73
  • seba73 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7033 przez seba73
seba73 odpowiedział w temacie: Re: Prośba do Admina
No i właśnie tu tkwi problem - nie ma w polskim internecie miejsca ( portalu) gdzie można by podyskutować na temat strzelectwa śrutowego , jego podziału na strzelectwo sportowe i myśliwskie , tego co je łączy a co dzieli itd. baa.. nawet przepisów i prawideł człowiek nie uświadczy :!: to jak ta konkurencja ma się rozwijać :?: Dlatego uważam że portal ..strzelam bo lubię" byłby idealnym miejscem, pod warunkiem, że Admin założy proponowany przeze mnie dział. Pro publico bono - jak mniemam :D

Ad. radmor

pisać będziemy już w nowym dziale :D a na początek polecam Wszystkim zielonym tą animację jak i inne na tej stronie http://www.beretta.com/index.aspx?m=53&did=73
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • seba73
  • seba73 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7105 przez seba73
seba73 odpowiedział w temacie: Re: Prośba do Admina
Hmm, ciągle czekam na jakąś odpowiedź od Admina(ów) ale może .. się nie doczekam

Czy ktoś byłby łaskaw oświecić mnie o co chodzi z tym Forum ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Michał
  • Michał Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • lepiej trafiać niż nie trafiać
Więcej
16 lata 6 miesiąc temu #7115 przez Michał
Michał odpowiedział w temacie: Re: Prośba do Admina
Proszę o cierpliwość. Ze wszystkimi propozycjami zgadzam się. Niestety ostatnio nie miałem czasu na zajmowanie się stroną ...strzelam bo lubię. Zajęcia drugiej połowy roku nie pozwoliły mi pierwszy raz od 5 lat wystartować w zawodach Pucharu Polski GP. Aby ta strona powróciła do "dawnej świetności" postanowiłem zmienić całkowicie mechanizm strony tak aby każdy mógł stać się jej redaktorem w równie prosty sposób jak pisanie maili. Generalnie wszystkie prace są na ukończeniu. I wszelkie nowe propozycje zostały tam uwzględnione. Bardzo proszę jeszcze o chwilę cierpliwości.

Pozdrawiam wszystkich strzelców
Michał Mizgalski

Michał Mizgalski
...strzelam bo lubię

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • seba73
  • seba73 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7132 przez seba73
seba73 odpowiedział w temacie: Re: Prośba do Admina
Ok, dzięki za rzeczowe przedstawienie sprawy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.096 s.