Offcanvas module

Zaliczenie wyników Mistrzostw Polski do F. Pucharu Polski

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #6551 przez Slawek
Slawek odpowiedział w temacie: Re: Zaliczenie wyników Mistrzostw Polski do F. Pucharu Polski
Intencją moją było, danie szansy tym powszechniakom, którym czasu zabrakło na I i II rundę PP 2007. Co do zatwierdzenia zmian to tylko wystarczy jedna uchwała zarządu PZSS w czasie Kulowych Mistrzostw Polski we Wrocławiu 14-17.06.2007 r. Jestem za tym żeby tę inicjatywę zaopiniowała jak największa liczba zawodników - najlepiej w formie sondy na stronie strzelanie.tdm.com.pl
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #6553 przez wojtek
wojtek odpowiedział w temacie: Re: Zaliczenie wyników Mistrzostw Polski do F. Pucharu Polski
Znawców tematu poproszę o pomoc w interpretacji następującego dylematu.
Czy konieczność osiągnięcia ustalonego minimum przed MP GP dotyczy każdej z konkurencji, tzn. czy zawodnik, który strzelał i uzyskał dobry wynik w np. Psp ale nie startował w Pcz będzie mógł wystartować na MP w obydwu konkurencjach?
I drugie - czy wyniki uzyskane w trakcie miejscowej Ligii Okręgowej zaliczają się do klasyfikacji wymaganego minimum?
Powiem od razu, że nie mnie dotyczy problem, a zawodnika 75-letniego, któremu zasobność portfela nie pozwala na wielokrotne starty a strzela od początku istnienia GP i zawsze znacznie powyżej ustalonego minimum i oczywiście gdzie jak gdzie ale na MP GP zawsze przyjedzie...

• GGlady
  • GGlady Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Trenuj ciężko, zwyciężaj lekko!
Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #6554 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Re: Zaliczenie wyników Mistrzostw Polski do F. Pucharu Polski
Czy mógłbyś wskazać przepis, który ten dylemat wywołał, bo ja nigdzie nic takiego nie widziałem. Trzeba mieć licencję i zgłosić się w terminie na zawody. O innych wymaganiach - klasy, starty, itp pierwsze słyszę.

Grzegorz Gładyszewski
KS SNAJPER Lublin

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #6557 przez wojtek
wojtek odpowiedział w temacie: Re: Zaliczenie wyników Mistrzostw Polski do F. Pucharu Polski
Oczywiście chodzi mi o to, czy prowadzona dyskusja:
www.strzelanie.tdm.com.pl/forum/viewtopic.php?t=755
zaskutkowała wprowadzeniem tego przepisu w stosunku do GP czy nie?
Jeśli nie, to jeden z życiowych dylematów mam z głowy :lol:

• GGlady
  • GGlady Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Trenuj ciężko, zwyciężaj lekko!
Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #6558 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Re: Zaliczenie wyników Mistrzostw Polski do F. Pucharu Polski
Według mojej najlepszej wiedzy nie dotyczy to MP GP.

Grzegorz Gładyszewski
KS SNAJPER Lublin

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #6559 przez wojtek
Dziękuję za wyjaśnienia. Do zobaczenia na MP GP!

Moderatorzy: GGladyJNG-KG
Czas generowania strony: 0.346 s.