Offcanvas module

III Runda PP-GP wyniki-gdzie znależć

  • Romuald KLONOWSKI
  • Romuald KLONOWSKI Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
17 lata 7 miesiąc temu #4362 przez Romuald KLONOWSKI
Romuald KLONOWSKI stworzył temat: III Runda PP-GP wyniki-gdzie znależć
Odsyłam na stronę ZKS W-wa http. www.zks.net.pl/wyniki/ Na razie częściowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Romuald KLONOWSKI
  • Romuald KLONOWSKI Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
17 lata 7 miesiąc temu #4363 przez Romuald KLONOWSKI
Romuald KLONOWSKI odpowiedział w temacie: III Runda PP-GP wyniki-gdzie znależć
POPRAWKA- Wszystkie wyniki www.zks.org.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • rysiekb
  • rysiekb Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 7 miesiąc temu #4380 przez rysiekb
rysiekb odpowiedział w temacie: Po III rundach
Natomiast na stronie feniks.twardogora.webpark.pl/pp2006.html jest zbiorcze zestawienie po trzech rundach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • ZOMBI
  • ZOMBI Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 7 miesiąc temu #4416 przez ZOMBI
ZOMBI odpowiedział w temacie: Re: III Runda PP-GP wyniki-gdzie znależć
Witam,

poniewaz ta trzecia runda PP GP przeszla jakos niezauwazona na tej stronie..... utwierdza mnie to w przekonaniu ze strzelanie w Polsce jest tylko dla pasjonatow i ze nikomu nie zalezy na propagowaniu tegoz sportu.
Pytanie: dlaczego ?
- moze naturalny ciag polskiego spoleczenstwa do jego uprawiania jest tak wielki ze propagowanie go jest zupelna strata czasu a na kazdej strzelnicy dorastaja tabuny przyszlych mistrzow olipiskich a sponsorzy pchaja sie dzwiami i oknami by lozyc pieniadze z ktorymi juz nie wiadomo co robic ?
- moze strach ze wizja opisana wyzej moze sie spelnic co niechybnie musi sie wiazac z wymiana osob sterujacych ta dyscyplina w Polsce ?
- moze po prostu jest dobrze tylko tacy malkontenci jak ja (statystycznie w kazdej spolecznosci jest odsetek ludzi niezadowolonych) chcieliby by dyscyplina ta byla bardziej popularna ?

Nie wiem....

Zombi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Romuald KLONOWSKI
  • Romuald KLONOWSKI Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
17 lata 6 miesiąc temu #4427 przez Romuald KLONOWSKI
Romuald KLONOWSKI odpowiedział w temacie: III Runda PP-GP wyniki-gdzie znależć
Kolego,wnioskuję z tonu twojej wypowiedzi,że strzelasz w tzw.grupie powszechnej i czynisz to od niedawna.Wystarczy 2-3 lata żeby zrozumieć co znaczy rywalizacja sportowa w tej grupie. Strzelcy-tacy jak, my nie powinni mieć złudzeń co do formy i charakteru tego typu hobby.Piszę z rozmysłem- hobby,dlatego że naszą grupę tak naprawdę traktuje się często jako zło konieczne.Przyznam się że przez pewien czas też myślałem chyba zbyt naiwnie że to co robimy kogoś interesuje oprócz nas samych ew.członków naszych rodzin którzy nawiasem mówiąc w ogromnym stopniu nas wspierają.Pamiętam mój pierwszy wyjazd na MP do Wrocławia i tę przygnębiającą atmosferę nijak nie pasującą do wydawałoby się tej rangi zawodów.I nie mam tu na myśli zawodników,a właśnie ludzi którzy są odpowiedzialni za organizację takich imprez.W pełni rozumiem rozgoryczenie, które czuje zapewne wielu z nas.Może to się kiedyś zmieni,mam nadzieję.Zapewniam Cię ze wielu z nas interesuje rywalizacja w gr. pow.-po prostu w tym miejscu zamieściliśmy odsyłacze do stron z wynikami i nie oczekiwaliśmy odpowiedzi czy komentarzy,ale skoro poruszyłeś ten temat ,to może warto byłoby podyskutować o tym szerzej.Proponuję napisz nowy temat postu i zobaczmy jakie są opinie naszych kolegów i koleżanek.Pozdrawiam i życzę dużo satysfakcji .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.086 s.