Offcanvas module

baaardzo malo jest tu wiadmosci o karabinkach !!

  • Tadeusz Bartosiak
  • Tadeusz  Bartosiak Avatar
  • Gość
  • Gość
19 lata 11 miesiąc temu #465 przez Tadeusz Bartosiak
Tadeusz Bartosiak odpowiedział w temacie: Karabiny
Witam karabiniarzy.
Niestety karabiny nie leżą w sferze zainteresowania osób zarządzających ta stroną, dowodem są zdjęcia z zawodów we Wrocławiu - same konkurencje pistoletowe. Były oczywiście i konkurencje karabinowe - ale zdjęć już nie ma, a szkoda.
Ze względu na stosunkowo niską ilość amatorów czy też pasjonatów strzelania z karabinu (miłośników broni krótkiej jest o wiele więcej) nie sadzę, aby szybko wydano jakąś większą publikację o karabinach.
Takie jest moje zdanie na ten temat - zapraszam do dyskusji

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Leszek
  • Leszek Avatar
  • Gość
  • Gość
19 lata 11 miesiąc temu #466 przez Leszek
Leszek odpowiedział w temacie: Re: baaardzo malo jest tu wiadmosci o karabinkach !!
Myślę że masz rację. Jest tak dlatego że krótka broń jest mniej wymagająca od długiej (stroje itp.) aczkolwiek nie można jej pomijać w stronie która traktuje o "Strzelaniu Sportowym". A co do fotek z Wrocławia to podobno mają być z karabinu również aczkolwiek nie tak dużo jak z pistoletu (niestety). Uważam że jeśli więcej autorzy strony by poświęcili czasu na karabin to by na pewno stronie nie zaszkodziło wręcz przeciwnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Michał
  • Michał Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • lepiej trafiać niż nie trafiać
Więcej
19 lata 11 miesiąc temu #467 przez Michał
Michał odpowiedział w temacie: Re: baaardzo malo jest tu wiadmosci o karabinkach !!
Już są "karabinowe" zdjęcia z Pucharu Wiosny we Wrocławiu. A co do tekstó to przecież ostatnio dwa sie pojawiły. Myślę że kolejne też będą juz niedługo.

Michał Mizgalski
...strzelam bo lubię

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.087 s.