Offcanvas module

baaardzo malo jest tu wiadmosci o karabinkach !!

  • Wisnia
  • Wisnia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
20 lata 3 miesiąc temu #239 przez Wisnia
Wisnia stworzył temat: baaardzo malo jest tu wiadmosci o karabinkach !!
przydalo by sei troche wiadomosci o budowie i jakies testy broni bo sa tylko pistolety((. I tak samo moze by kots pomyslal o wydani zeszytow o karabinkach bo tez sa tylko pistolety.




pozdrawiam wisnia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zielony
  • Zielony Avatar
  • Gość
  • Gość
20 lata 1 miesiąc temu #360 przez Zielony
Zielony odpowiedział w temacie: Re: baaardzo malo jest tu wiadmosci o karabinkach !!
Popieram. Prośba do admina i ludzi tworzących te strone: Zróbcie coś o karabinkach!! Jak narazie na stronie sa tetsy pistoletów, książki o strzelaniach pistoletowych, a o karabinach to jest narazie sonda.

Pozdrawiam Zielony

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wisnia
  • Wisnia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
20 lata 1 miesiąc temu #361 przez Wisnia
Wisnia odpowiedział w temacie: Re: baaardzo malo jest tu wiadmosci o karabinkach !!
A moze sa jakies osoby na tym forum co wladaja jezykiem niemieckiem czy angielskim i moze by cos przetlumaczyly na Polski ??? Ja niestety nie umiem (

Ale wystarcza dobre checi znalesc jakies artykul w prasie czy necie np. niemieckiej (sporo tam tego) i przetlumaczyc.Wyslac adminowi zeby umiescil na stronie i juz.

Wiem wiem latwo to napisac tu na forum gorzej wykonac. JEdank moze sie ktos taki znajdzie i w koncu cos bedzie tu o karabinkach :)
Badzmy dobrej mysli

pozdro Michał

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tadeusz Bartosiak
  • Tadeusz  Bartosiak Avatar
  • Gość
  • Gość
20 lata 1 miesiąc temu #383 przez Tadeusz Bartosiak
Tadeusz Bartosiak odpowiedział w temacie: Karabinki po polsku
Witam wszystkich,
Rzeczywiście informacji na temat karabinów jest mało. Ale jest strona Anschutza po polsku , są tam informacje dotyczące produktów, regulacji spustu , konserwacji broni. Są także schematy złożeniowe wszystkich produkowanych karabinów Anschutza ale ta informacja dostępna jest ze strony angielskojęzycznej.
Wejdźcie i zobaczcie-może coś Was zainteresuje
Adres: www.anschuetz-sport.com
Pozdrawiam
Tadeusz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Max
  • Max Avatar
  • Gość
  • Gość
20 lata 1 miesiąc temu #387 przez Max
Max odpowiedział w temacie: Re: baaardzo malo jest tu wiadmosci o karabinkach !!

Wejdźcie i zobaczcie-może coś Was zainteresuje
Adres: www.anschuetz-sport.com

Extra strona i po polsku widać zależy im na klientach. Co prawda nie zawiele informacji i część w postaci plików do zciągnięcia (pdf) ale to i tak światełko w tunelu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Leszek
  • Leszek Avatar
  • Gość
  • Gość
19 lata 11 miesiąc temu #464 przez Leszek
Leszek odpowiedział w temacie: Re: baaardzo malo jest tu wiadmosci o karabinkach !!
ok, dobra może i coś tam jest na tej stronce ale tutaj nie ma. Jesteśmy na forum i podjęty został temat karabinków nie zchodźmy na inne strony w końcu chcemy żeby ta stronka też się rozbudowywała nie tylko w stronę pistoletów ale także karabinków zarówno pneumatycznych jak i kulowych. Ja cały czas jestem za tym żeby zaczęło się o karabinkach na dobre bo nie przecze jakieś kroki w tą strone zostały podjęte ale to wciaz mało. Padł ciekawy pomysł zeby zeszyty byly wydawane tez o karabinkach i kurde mozecie mi wierzyc z marszu zamówiłbym prenumerate! Na początek może to byc wydanie tylko na zamówienie zeby nie ryzykowac zanadto. I drodzy strzelcy i nie strzelcy forum jest od tego aby dyskutowac wiec piszcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.181 s.