Offcanvas module

Konstrukcja strony

  • Cerber
  • Cerber Avatar
  • Gość
  • Gość
20 lata 2 miesiąc temu #257 przez Cerber
Cerber odpowiedział w temacie: Forum

Fajnie mieć przeświadczenie ,że tak solidny program do prowadzenia FORUM dyskusyjnego jest do naszej wyłącznej dyspozycji :D .
Reszta chyba śpi nie wyłączając moderatora :oops:

:D
tak, wśród strzelców wiatrowych jest inaczej ( bron.isp.net.pl/ )
im się chce "gadać" i to dużo, bardzo dużo.
Nic to, będzie lepiej.
Włodek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Piotr Buczek
  • Piotr Buczek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
20 lata 2 miesiąc temu #259 przez Piotr Buczek
Piotr Buczek odpowiedział w temacie: Wiatrowi
W tym cały ambaras ,że tam jest za dużo ,a tu jest za mało

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • xxx
  • xxx Avatar
  • Gość
  • Gość
20 lata 2 miesiąc temu #263 przez xxx
xxx odpowiedział w temacie: Re: Konstrukcja strony
bron.isp.net.pl/ no tak oni pisza duzo postow ale poczytajcie sobie troche to sa same bzdury typu testy wiatrowek gladkolufowych na rozne odleglosci i z roznych rodzjow srutu i zacwycaja sie jak cos z 10 metrow robi skupienie ok 30mm(oczywiscie strzelajc z podpurki lub imadla) co dla nas karabinka sportowego jest wyczynem conajmniej smiesnym. czarne pole w tarczach do ktorych strzelamy na zawodach jest podobne do tego skupienia. :twisted:



wiatrowki gladkolufowe to najzwyklejsze zabawki nie moge powstrzymac sie od wybuchu smiechem gdy w gazecie widze reklame wiatrowki ktora ma zasieg do 300m a sprzedawcy zapewniaja ze pewnych trafien mozemy sie spodziewac do okolo 100-150m. :roll: :!:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Cerber
  • Cerber Avatar
  • Gość
  • Gość
20 lata 2 miesiąc temu #265 przez Cerber
Cerber odpowiedział w temacie: GL-ki
Ooo , widzę Piotr, że Twoje zachęty podziałały :D
Add.xxx
Szanowny kolego, nie śmiej się zbyt głośno bo zadyszki dostaniesz, wiatrem się udławisz lub po prostu narazisz na krytykę nieprzemyslanymi wypowiedziami.
Porównujesz rzeczy nieporównywalne :D i tyle.
Ja tam jestem zadowolony z "osiągnięć" z użyciem mojej Dianki
bron.isp.net.pl/viewtopic.php?t=1603
Sądzę, że po "naprawie" fabrycznie zepsutej lufy będzie dużo lepiej.
Czy kupiłbym broń z wykastrowaną lufą gdybym miał wybór ? nie.
Trzymaj się .. ? xxx i więcej samokrytyki , czego i sobie życzę w nadchodzącym Nowym Roku !
Włodek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wisnia
  • Wisnia Avatar
  • Gość
  • Gość
20 lata 2 miesiąc temu #268 przez Wisnia
Wisnia odpowiedział w temacie: Re: Konstrukcja strony
bron.isp.net.pl/ na tym forum strzelectwo sportowe jest przedtawione mniej profesjonalnie tylko chodzi mi o to ze tam sa bardzej amatorzy a tu moim zdaniem sa osoby uprawiajca strzelectwo bardzeij wyczynowo. Mam nadziej ze nikogo nie obrazilem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • xxx
  • xxx Avatar
  • Gość
  • Gość
20 lata 2 miesiąc temu #269 przez xxx
xxx odpowiedział w temacie: Re: Konstrukcja strony
podales link do innego podobnego forum w celu poronania a wiec ja porownalem te dwa rodzje strzelan o ktorych mowa.
:twisted:


a pozatym czemu mam sie nie smiac jezeli na wiekszosci tych reklam opisywane sa cechy ktorych te wiatrowki nie osiagna nigdy(np celne trafienia na 150m) co do predkosci jeszcze moge sie zgodzic ale wiekszosc z nich jest podawoana przy pomiarach z ultralkkiego srutu plastikowego lu plastikowo-stalowego ktory nijak sie ma do srutu najczesciej uzywanego (olowianego)sa to brzydkie chwytu marketingowe na ktore bardzo wiele ludzi sie nabiera
:!: :!: :!:



ciesze sie bardzo ze wreszcie znalazl sie ktos z kim mozna w miare na bierzaco prowadzic rozmowe a nie czekac tygodzniami na nowe posty i odpowiedzi pozdrawiam serdzecznie :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.203 s.