Offcanvas module

Czy zauważyliście...

  • tomeszko_E-g
  • tomeszko_E-g Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 10 miesiąc temu #19427 przez tomeszko_E-g
tomeszko_E-g stworzył temat: Czy zauważyliście...
Nie mam pojęcia co się dzieje z "działaczami" w "Zawiszy" Bydgoszcz. Od dłuższego czasu chyba wkradł się bałagan w ich szeregi... A może odeszli ci, którzy chcieli zrobić dobrą "robotę" dla Klubu. Nie wiem czy nie ma kumu tam pracować i ułożyć program zawodów na odpowiedznim poziomie jak to dawniej bywało. Zawsze chwaliłem organizację w "Zawiszy". Teraz publikują program z którego nic nie wynika i nic wiadomo co sie będzie działo w danym dniu zawodów. Tak samo można by było napisać, że zawody się odbędą w tym terminie, a coś więcej to dowiecie się jak przyjedziecie podczas weryfikacji list startowych. Przecież można zawsze wejść w archiwalne programy zawodów i zobaczyć jak to powinno wyglądać... O ile komuś to nie przeszkadza to fajnie ale trzeba zacząć od góry:
w II rundzie Pucharu Polski nie biorą udziału juniorki i juniorzy młodsi, poza tym można było dodać choć troszkę fantazji i napisać że 10 m strzela seria od godziny i druga seria od godziny i to samo w innych konkurencjach... Wydaje mi się że program został wykonany w biegu na zasadzie kopiuj wklej bez wglądu w rangę zawodów. Choć wchodząc na program zawodów "Puchar Prezesa" wygląda on tak samo. Nie wiem czy "Zawiszę" przeraża fakt organizacji Olimpiady Młodzieży... Może wtedy też nie podołają...
A poprzednia Olimpiada była naprawdę super przygotowana...
Ze strzeleckim pozdrowieniem. Do zobaczenia na zawodach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.063 s.