Offcanvas module

Plusy i minusy

  • hexer
  • hexer Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16087 przez hexer
hexer stworzył temat: Plusy i minusy
Przy moim profilu mogę mieć i minus 100, nie przeszkadza mi to. Ale czy naprawdę nie ma możliwości aby ten troll nie wstawiał sobie plusów ze swoich schizofrenicznych kont?
Problem w tym, że na to forum wchodzą również początkujący strzelcy i może się zdarzyc, że sobie pomyślą, iż jest on fachowcem i poważanym strzelcem.

Te same techniki stosował na innych forach, pisał sam ze sobą, wystawiał sobie pozytywne komentarze i piny jednocześnie stawiając adwersarzom negatywy z różnych kont. Kiedyś było łatwo to wykryć, dziś pisze jako "kilka osób" a to z domowego IP, a to z iPoda, a to z komórki.
Po IP nie udowodnisz, że to jeden i ten sam chwast.

Może wyłączcie te +- całkowicie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • JNG-KG
  • JNG-KG Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16088 przez JNG-KG
JNG-KG odpowiedział w temacie: Odp: Plusy i minusy
Też miałem taką sytuację, jednak formowicz się zreflektował i oddał mi +. Za te okulary też dostałem 2x-. Rekordzistą jest koniu, a wcześniej jeden uwzioł się na PTG.
Dziennie raz można oddać + lub - na tego samego użytkownika, chyba że ma się kilka kont. Dobrze by było jakby była możliwość tylko raz oddać głos na tego samego formowicza lub na przykład raz na miesiąc.

Jak będzie kilka negatywnych opinii na tego samego użytkownika chętnie go zbanuję. Czekam na priv.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Rlyeh
  • Rlyeh Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16089 przez Rlyeh
Rlyeh odpowiedział w temacie: Re: Plusy i minusy
Też uważam że plusy i minusy powinny wylecieć. Uważam tak zarówno jako osoba, która lubi przywalić za idiotyczne, nie poparte niczym albo ofensywne odpowiedzi jak i osoba, która minusy otrzymała "bo tak" (albo z tych samych powodów co wymieniłem wcześniej, kwestia interpretacji ;). Niech już lepiej rolę "aktywnego poparcia" pełnią podziękowania za post - widać kto, komu i za co.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cHWat
  • cHWat Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16090 przez cHWat
cHWat odpowiedział w temacie: Odp: Plusy i minusy
Proszę usunąć moje konto, nie pozwolę by ktoś wysuwał fałszywe oskarżenia pod moim adresem i publicznie obrażał a inni temu przyklaskiwali pod przyzwoleniem moderatorów i admina.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16094 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Odp: Plusy i minusy
No to się problem rozwiązał.

Co do plusów dodatnich i ujemnych to chyba nikt się nimi nie przejmuje. Nie ma więc sensu je ... likwidować. Jak pokazuje doświadczenie - też niosą w sobie pewną informację i to często nie tyle o ocenianym, co o oceniającym :whistle: .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • wasabi
  • wasabi Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16095 przez wasabi
wasabi odpowiedział w temacie: Odp: Plusy i minusy

GGlady napisał: No to się problem rozwiązał.

Poniekąd...
On liczy na to, że zostaną mu jeszcze konta "wiernych piesków".
Najlepiej by było przyjrzeć się IP Grupy Trzymającej Minusy u władzy.
Ci, którzy wściekle napadli minusując Konia i hexera to z pewnością klony chwata.

Tu przykład z marca 2009r:
onephoto.net/forum_skin2/viewtopic.php?t...7d541e123777c96f3055
Administracja tego forum przeprowadziła dochodzenie, które zaowocowało banem wszystkich klonów
(ennio, colombo, kontrapunkt itd)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGladyJNG-KG
Czas generowania strony: 0.096 s.