Offcanvas module

Mistrzostwa Wielkopolski w strzeleniu sportowym

  • Michał
  • Michał Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • lepiej trafiać niż nie trafiać
Więcej
19 lata 5 miesiąc temu #1274 przez Michał
Michał odpowiedział w temacie: Re: Mistrzostwa Wielkopolski w strzeleniu sportowym
Niestety zakradły się nam błedy w komunikacie. Ale już poprawiłem. Dzięki za zwrócenie uwagi.
Pozdrawiam Michał

Michał Mizgalski
...strzelam bo lubię

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Piotr Buczek
  • Piotr Buczek Avatar
  • Gość
  • Gość
19 lata 5 miesiąc temu #1276 przez Piotr Buczek
Piotr Buczek odpowiedział w temacie: RE
To my dziekujemy

Pozdrawiam Piotr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
19 lata 4 miesiąc temu #1285 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Re: Mistrzostwa Wielkopolski w strzeleniu sportowym
No i mamy fajne (i nie ukrywam trochę nawet wesołe) zakończenie dyskusji o używaniu logo PZSS przez związki wojewódzkie. Podczas Zawodów Klasyfikacyjnych rozdawane zawodnikom dyplomy miały graficznie użyte logo ... ISSF. :lol: A tak już na serio, jeden z prawników powiedział mi, że członkowie zwyczajni PZSS, a takimi są WZSSy - jego zdaniem - mają prawo używać logo SWOJEGO związku - bo właśnie to jest ich (jako członków zwyczajnych) związek. Z tego także wynika, że kluby sportowe - członkowie danego WZSSu - mają prawo używać logo tego WZSSu (chociaż jak wiem niektóre WZSSy nie tylko bezmyślnie tego zabraniają, ale jeszcze potrafią oznakować logo (którego nie są autorami (!) żeby było śmieszniej) jako objęte ochroną praw autorskich - rzekomo ich praw :shock: Ale to już tylko takie chyba dewiacje...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.160 s.