Offcanvas module

Likwidacja Grupy Powszechnej

  • JNG-KG
  • JNG-KG Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 5 miesiąc temu #11770 przez JNG-KG
JNG-KG stworzył temat: Likwidacja Grupy Powszechnej
Witam!
Doszły mnie nieoficjalnie słuchy o zamiarze likwidacji "Grupy Powszechnej" przez PZSS. W kalendarzu na 2011 zawody GP są umieszczane. Czy może ktoś tę plotkę zdementować lub potwierdzić albo sprecyzować konkretnie zamiary Związku dotyczącej GP.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • PTG (R)
  • PTG (R) Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 5 miesiąc temu #11775 przez PTG (R)
PTG (R) odpowiedział w temacie: Odp: Likwidacja Grupy Powszechnej
No, stało się.
Wszyscy chcieliśmy strzelać z "zawodowcami" no to od przyszłego roczku...
WSZYSCY JESTEŚMY SPORTOWCAMI (sportu strzeleckiego),
będziemy tylko strzelać trochę mniej "dziurek", albo wszystkie.
Masz licencję, jesteś sportowcem i uprawiasz strzelectwo sportowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • guten
  • guten Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 5 miesiąc temu #11779 przez guten
guten odpowiedział w temacie: Odp: Likwidacja Grupy Powszechnej
Hm.. dajmy sobie spokój z takimi przemyśleniami bo wlodarze PZSS też czytają to forum i jeszcze im jakiś dziwny pomysł wpadnie do głowy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • pan47
  • pan47 Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 5 miesiąc temu #11780 przez pan47
pan47 odpowiedział w temacie: Odp: Likwidacja Grupy Powszechnej
Drogi PTG twoja wypowiedz jest potwierdzeniem, że PZSS planuje likwidację Grupy Powszechnej. Ten "chory" pomysł mógł się urodzić tylko w głowie panów "K". To tragedia i wstyd, że tacy ludzie decydują o sporcie strzeleckim w Polsce!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • TEDI F
  • TEDI F Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 5 miesiąc temu #11784 przez TEDI F
TEDI F odpowiedział w temacie: Odp: Likwidacja Grupy Powszechnej
Też doszły mnie takie słuchy. Jeśli to prawda, to ludzie którzy się do tego przyłożyli nie czują ducha sportu i rywalizacji. Nie sa w stanie zrozumieć, że to Grupa Powszechna jest solą rywalizacji sportowej.
A gdzie idee olimpijskie i duch rywalizacji!!!. Chcemy też w tym uczestniczyć mając Puchar i mistrzostwa Polski, jednocześnie wiedząc, że nie dla nas Olimpiady. Dla nas strzelanie jest sposobem na życie, rytuałem, który pozwala odnaleść nam siebie w tych trudnych czasach. Kosztuje nas to wiele wyrzeczeń, pieniedzy i zdrowia ale nie narzekamy, bo w naszym wieku chcemy się sprawdzać uczestnicząc w czystej rywalizacji sportowej. Każde zawody są dla mnie świętem, radością z możliwosci spotkania z wieloma kolegami z całej Polski i okazją do sprawdzenia siebie w rywalizacji sportowej.
Jesli rzeczywiście są ludzie z PZSS, którzy chcą zrobić zamach na Grupę Powszechną to nie kochają sportu strzeleckiego, w przeciwieństwie do nas, i wychodzą z nich jakieś partykularne interesy.
Myślę, że w razie rzeczywistego zagrożenia zjednoczymy siły i bedziemy walczyć o nasze marzenia i uznanie w środowisku strzeleckim. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • TEDI F
  • TEDI F Avatar
  • Gość
  • Gość
13 lata 5 miesiąc temu #11786 przez TEDI F
TEDI F odpowiedział w temacie: Odp: Likwidacja Grupy Powszechnej
Drogi PTG. Twoja pseudo radosna wypowiedż świadczy o dużej wiedzy i niekłamanej radości z likwidacji Grupy Powszechnej, chociaż sam z niej wyszedłeś - "Zapomniał wół jak cielęciem był". Podziel się z nami wiadomościami zamiast z nzs drwić. Przemyśl to. Czekam na odpowiedz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: JNG-KG
Czas generowania strony: 0.123 s.