Offcanvas module

MPJ i MMP kto zna wyniki?

  • metheor
  • metheor Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 10 miesiąc temu #13545 przez metheor
metheor odpowiedział w temacie: Odp: MPJ i MMP kto zna wyniki?
Gdyby ktoś nie wiedział, to informuję, że pojawiły się właśnie wszystkie wyniki.:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tadeusz Bartosiak
  • Tadeusz  Bartosiak Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 10 miesiąc temu #13552 przez Tadeusz Bartosiak
Tadeusz Bartosiak odpowiedział w temacie: Odp: MPJ i MMP kto zna wyniki?
Grzegorz, skoro bezpłatne to proszę ściągnij je dla mnie z chęcią podłączę je gratis do siusów na Legii oraz we Wrocławiu. Aha dorzuć jeszcze kartę PCLTA-20 lub nowsze rozwiązanie XLON-USB z kluczami.
Z góry dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jaro
  • jaro Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 10 miesiąc temu #13553 przez jaro
jaro odpowiedział w temacie: Odp: MPJ i MMP kto zna wyniki?
Tak powstaje propaganda sukcesu !! zrobimy wszystko aby nie zrobić nic ! W betonowym ośrodku chyba jeszcze nie zauważyli, że to już XXI wiek. Widziałem że w Pilźnie z przekazem z finałów nie było problemu. Wyniki dzisiaj się na stronie PZSS pojawiły. W pistolecie wielkich niespodzianek nie widziałem . W karabinie również.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #13560 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Odp: MPJ i MMP kto zna wyniki?

Tadeusz Bartosiak napisał: Grzegorz, skoro bezpłatne to proszę ściągnij je dla mnie z chęcią podłączę je gratis do siusów na Legii oraz we Wrocławiu. Aha dorzuć jeszcze kartę PCLTA-20 lub nowsze rozwiązanie XLON-USB z kluczami.
Z góry dziękuję


Tadeuszu, podczas Grand Prix Francji rozmawiałem z przedstawicielami siusa, mając dokładnie takie same pretensje do nich, co Twoje. Poinformowali mnie, że nie ma najmniejszego problemu by program uruchomić nawet na starszych modelach i że program jest dostępny za darmo, zaś firma jest zainteresowana tym, by jak najwięcej systemów siusa było w pełni działających. Opinię tę potwierdzili m.in. Derek Ivy, John Bibby, którzy u siebie uruchamiali oprogramowanie. Oczywiście istnieje pewne prawdopodobieństwo, że wszyscy kłamali dla zabawy.

Za kilka dni będę w Monachium na PŚ to się dopytam raz jeszcze...
Ostatnio zmieniany: 12 lata 10 miesiąc temu przez GGlady.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.084 s.