Offcanvas module

I Runda Pucharu Polski (sk) w Białymstoku!!!

  • ARTUR ZAPOLNIK
  • ARTUR ZAPOLNIK Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 tygodni temu #16960 przez ARTUR ZAPOLNIK
ARTUR ZAPOLNIK odpowiedział w temacie: Odp: I Runda Pucharu Polski (sk) w Białymstoku!!!
Jak napisała tak zrobiła. W czwartek otrzymałem przesyłkę z pucharem dyplomem i nagrodą rzeczową. Dziękuję już dziś, jeżeli za rok będą zawody u Was to ja będę i podziękuję osobiście.!!!! :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jamor
  • jamor Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 3 tygodni temu #16999 przez jamor
jamor odpowiedział w temacie: Odp: I Runda Pucharu Polski (sk) w Białymstoku!!!
Przyjechałem do Białegostoku strzelać I runde KDW.cos ze 250 km. Opłaciłem startowe .Na stanowisku poinformowałem Panią ktora zbierała metryczki ,że nie mam licencji nowej, bo czekam na wydanie. Pani wpisała na metryczce" złożył wniosek". Strzeliłem co miałem strzelic, pierwsza 100 reszta gorzej, w sumie 385. Teraz czytam komunikat. Nie ma mnie na ninm a jestem gdzieś ja jakiś zawodach o puchar prezydenta Białegostoku i to PK. NOwą licencję wydano mi 10 kwietnia. W komunikacie Rundy polski inni mają wpisy " złożył wniosek". Bo co, bo z Warki ?
Uznaniowość to podobno cecha WPA. Tak, wiem, przecież nie musze jezdzi na puchar Polski. Z kolegami z Twardogóry moge przeciez pogadac przez skypa a z miłym towarzystwem z Siedlec spotkac sie u nich na zawodach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.089 s.