Offcanvas module

Na strzelectwie da się zarobić?

  • metheor
  • metheor Avatar
  • Gość
  • Gość
11 lata 11 miesiąc temu #17403 przez metheor
metheor odpowiedział w temacie: Odp: Na strzelectwie da się zarobić?

młody70 napisał: Strzelectwo jest jak wyrafinowana i uwodzicielska kobieta.

Nim się spostrzeżesz, wpadłeś jak śliwka w kompot.

A zarobić oczywiście można.........na oddaniu łusek i ołowiu po śrucinach w punkcie skupu złomu. To jedyna metoda jaką znam.


1. Samochód Fiat
2. Telewizory, aparaty, drukarki itp.
3. Emerytura olimpijska ( :evil: )
4. Stypendium sportowe

Ale tak na prawdę każdy kto trenuje strzelectwo nie robi tego dla kasy bo praktycznie każdy inny sport oferuje większe wynagrodzenia więc po prostu ...strzelasz bo lubisz ;-) :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • młody70
  • młody70 Avatar
  • Gość
  • Gość
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #17404 przez młody70
młody70 odpowiedział w temacie: Odp: Na strzelectwie da się zarobić?

metheor napisał:

młody70 napisał: Strzelectwo jest jak wyrafinowana i uwodzicielska kobieta.

Nim się spostrzeżesz, wpadłeś jak śliwka w kompot.

A zarobić oczywiście można.........na oddaniu łusek i ołowiu po śrucinach w punkcie skupu złomu. To jedyna metoda jaką znam.


1. Samochód Fiat prawdopodobieństwo wygrania jest mniejsze jak zdobycie medalu igrzysk olimpijskich
2. Telewizory, aparaty, drukarki itp. przeważnie są to produkty via Media Markt, podłej jakości
3. Emerytura olimpijska ( :evil: ) jakie są koszty jej zdobycia? Lepiej skończyć normalną szkołę, mieć zawód i porządny fach. Ilu sportowców z ową emeryturą zamieniłoby ją na rodzinę bądź zdrowie utracone na skutek wyczynowego uprawiania sportu
4. Stypendium sportowe Coś ostatnio niełatwo je uzyskac a kwoty nie powodują zawrotu głowy

Ale tak na prawdę każdy kto trenuje strzelectwo nie robi tego dla kasy bo praktycznie każdy inny sport oferuje większe wynagrodzenia więc po prostu ...strzelasz bo lubisz ;-) :woohoo:



Komentarz dopisany do punktów.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 11 miesiąc temu przez młody70.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • metheor
  • metheor Avatar
  • Gość
  • Gość
11 lata 11 miesiąc temu #17405 przez metheor
metheor odpowiedział w temacie: Odp: Na strzelectwie da się zarobić?
Źle to zrozumiałeś (lub ja źle to napisałem), chodzi o to, że strzelectwo nigdy nie było i nie będzie podstawowym źródłem dochodów i nie da się strzelać dla kasy. Strzelectwo może przynosić jakieś zyski ale nigdy nie są to kwoty jak w normalnej pracy. Jest to jakby dodatek całego sportu a nie jako bieżący dochód finansowy. Pytaniem kluczowym jest "Czy na strzelectwie da się zarobić?" i owszem da się ale nigdy jako bieżący, stały, stabilny i podstawowy dochód.

Ad. 1) Renata Mauer dwa razy z rzędu zdobyła samochód więc prawdopodobieństwo jest o wiele większe niż wygranie IO (które są co 4 lata) 2 lata - 60,000-80,000zł zysku.
Ad. 2) Być może i podłej jakości aczkolwiek zawsze da się sprzedać nową za jakąś całkiem przyzwoitą kwotę.
Ad. 3) Zgadzam się z tym co napisałeś, zdobywa się ją tylko po to, że kocha się ten sport i tyle lat traciło się zdrowie na realizacje tych celów.
Ad. 4) Może i ciężko dostać i nie są to wielkie sumy ale dla zawodników (tym bardziej młodych) przydatne, jednak pieniądze w końcu jakieś są.

Jak ktoś chcę zarobić na sporcie to niech nie wybiera strzelectwa tylko piłkę nożną, tenis, koszykówkę itd. Tutaj nigdy ten sport nie będzie źródłem dochodów jedynie dodatkiem do całości :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • zzzk
  • zzzk Avatar
  • Gość
  • Gość
11 lata 11 miesiąc temu #17409 przez zzzk
zzzk odpowiedział w temacie: Odp: Na strzelectwie da się zarobić?
Da się zarobić na strzelectwie. Trzeba tylko być we władzach PZSS.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • metheor
  • metheor Avatar
  • Gość
  • Gość
11 lata 11 miesiąc temu #17410 przez metheor
metheor odpowiedział w temacie: Odp: Na strzelectwie da się zarobić?

zzzk napisał: Da się zarobić na strzelectwie. Trzeba tylko być we władzach PZSS.


Hehe, co racja to racja :evil:. Godziwe wynagrodzenie za nic nie robienie gwarantowane :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
11 lata 11 miesiąc temu #17411 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Odp: Na strzelectwie da się zarobić?

metheor napisał:

zzzk napisał: Da się zarobić na strzelectwie. Trzeba tylko być we władzach PZSS.


Hehe, co racja to racja :evil:. Godziwe wynagrodzenie za nic nie robienie gwarantowane :woohoo:


Nie wiedziałem nawet, jakie mnie szczęście spotkało :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.174 s.