Offcanvas module

sklepy w Polsce

  • ck_dezerter
  • ck_dezerter Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 8 miesiąc temu #6915 przez ck_dezerter
ck_dezerter odpowiedział w temacie: Re: sklepy w Polsce
Witam!
Dziękuję bardzo! zajrzę tam jak będę w Tarnowie
pozdrowienia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tadeusz 2004
  • Tadeusz 2004 Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 8 miesiąc temu #6917 przez Tadeusz 2004
Tadeusz 2004 odpowiedział w temacie: Re: sklepy w Polsce
Witam.

Nie jest to sklep w Polsce . :?
Może komuś przyda się ten link . Da dodatek wysyłka do Polski nie kosztuje zbyt dużo .


www.shooting-varga.cz/varga2006/index.ph...ualni=7&jazyk=sl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Dariusz Dąbrowski
  • Dariusz Dąbrowski Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 8 miesiąc temu #6919 przez Dariusz Dąbrowski
Dariusz Dąbrowski odpowiedział w temacie: Re: sklepy w Polsce
Witam wszystkich,
pozwolę sobie na krótki komentarz.

Moje doświadczenia są zgoła odmienne i śmiem twierdzić, że siedzi tam banda ignorantów, którzy powinni jabłka na placu sprzedawać, a nie broń.
[...]
Właściciel broni zwrócił się więc bezpośrednio do kanadyjskiej fabryki opisując szczegółowo całą tę szokującą sytuację i już na drugi dzień zadzwonił niemiecki przedstawiciel Para-Ordnance, który w imieniu producenta przeprosił za awarię oraz zachowanie Incorsy a także poprosił o adres domowy i obiecał, że jeszcze tego samego dnia po południu wyśle pocztą lotniczą płytkę iglicy. Dotarła po trzech dniach. A załatwianie sprawy przez polski serwis miało trwać pół roku...ManWithTheDog


to właśnie po ponownym e-mailu przesłanym do nas "w treści" z PARA od klienta i naszej powtórnej interwencji sprawa została błyskawicznie załatwiona.

Do Incorsy dzwoniłem też oosobiście przed dwoma czy trzema miesiącami w charakterze klienta, który planuje zakup czterdziestki piątki.
ManWithTheDog


zapomniał Pan, że podał Pan do siebie zły numer telefonu,
przez co nie można się było z Panem ponownie skontaktować.

Kilka moich rozmów telefonicznych potwierdziło w 100% to, co parę miesięcy temu napisano w "Strzale"
ManWithTheDog


w Strzale zawsze będzie napisane to co Pan przeczytal, z racji tego że reklamy INCORSY po pewnym incydencie już nie ukazują sie we wspomnianym piśmie.
Podobnie jak testy broni i amunicji której jesteśmy importerem oraz wszystko co wiąże się z naszą firmą.

Post z telewizorem skomentuje tak - każdy ocenia innych względem siebie.

Przykro mi, że odniósł Pan ogólnie takie wrażenie jakkolwiek z wróżeniem u mnie kiepsko więc właściwego telefonu do Pana nie wywróżyłem.

Wszystkich niezadowolonych klientów bardzo przepraszam jeżeli w jakiś sposób zostali źle obsłużeni.
Wszyscy staramy się aby obsługa była jak najlepsza.
Aby ułatwić kontakt i przybliżyć ofertę uruchomiliśmy nowe strony internetowe i wydaliśmy katalog,
błędy oczywiście się zdarzają i staramy na bieżąco je usuwać.


Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na www.sklep.incorsa.pl oraz pod telefonami w godzinach pracy.

Pozdrawiam,
Dariusz Dąbrowski.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • manwiththedog
  • manwiththedog Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 8 miesiąc temu #6920 przez manwiththedog
manwiththedog odpowiedział w temacie: Re: sklepy w Polsce


Wszystkich niezadowolonych klientów bardzo przepraszam jeżeli w jakiś sposób zostali źle obsłużeni. Wszyscy staramy się aby obsługa była jak najlepsza. (...) Błędy oczywiście się zdarzają i staramy na bieżąco je usuwać


Nie podawałem numeru telefonu, bo zawsze to ja dzwoniłem - może chodzi o innego klienta? Natomiast zapewnienia o chęci świadczenia usług na jak najwyższym poziomie jako strzelec przyjmuję z zadowoleniem i uznaniem - trzymam kciuki, żeby Incorsie się udało!!! :D Wobec takich deklaracji pozostaje przyznać, że błędów nie popełniają tylko ci, którzy nic nie robią...

Pozdrawiam! :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • sabek
  • sabek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
16 lata 8 miesiąc temu #6921 przez sabek
sabek odpowiedział w temacie: Re: sklepy w Polsce
witajcie,
Brawo! Cieszę się, że w dyskusję włączył się przedstawiciel "Incorsy" i przedstawił nam "drugą stronę medalu". Dzięki temu można konstruktywnie podejść do tematu. Swoją drogą rynek strzelectwa sportowego zaczyna w Polsce rozkwitać wg. mnie, sport ten staje się coraz popularniejszy. I nie mam tu na myśli strzelania do puszek z jakieś Narconii czy Hadsana. Na tym forum jest zarejestrowanych kilkaset potencjalnych Klientów, którzy zamiast zostawiać swoje pieniądze za granicą mogą wydać je w Polsce. Tylko dlaczego sprzęt kosztujący w Niemczech 1200 euro u nas kosztuje 7 tyś zł ?? aż takie są koszty dodatkowe czy tak duża marża jest? Tym bardziej, że sklepy pewnie importują po niższych cenach od detalicznych...Pewnie brak konkurencji na rynku się kłania. Może jakieś karty rabatowe dla członków formu ...strzelam bo lubię! jakiś sklep wprowadzi :-)
pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • sabek
  • sabek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
16 lata 8 miesiąc temu #6923 przez sabek
sabek odpowiedział w temacie: Re: sklepy w Polsce
jeszcze znalazlem taki sklep w necie www.koltun.pl
Macie doswiadczenia jakies z ta firma?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.160 s.