Offcanvas module

karabin dowolny lezac

  • Leszek
  • Leszek Avatar
  • Gość
  • Gość
20 lata 1 miesiąc temu #472 przez Leszek
Leszek odpowiedział w temacie: Re: karabin dowolny lezac
jeśli chodzi ci o to na co trzeba zwracać uwagę to hmm ... w sumie oprócz postawy o której na 100% z jakiejś książki wyczytasz to bardzo trzeba uważać na oddech i pracę na spuście. Czyli nie zadługo na wydechu ale też nie rwać. Na szybkie pociągnięcie można sobie bardziej pozwolić w pneumatyku (ale bez przesady) bo tam jest (u mnie) gorzej ze statyką i trzeba się wykazać refleksem w tym momencie w którym akurat ona jest. A w leżącej ładnie i powoli zwiększać nacisk na spust i ... bach, WYTRZYMANIE! itd. trzeba również zwracać uwagę na pochylenie lufy , jeśli takowe występuje, bo przy jednym strzale może być takie a przy następnym inne. Najlepiej jakby karabin był oczywiście w pozycji pionowej wtedy można również normalnie kręcić przyrządami. Ogólnie w leżącej wszystko musi być robione z najwyższym spokojem bo to jest 50m a nie 10m i każde drgnięcie odznacza się już odskokiem właśnie na 9 a nawet 8 sam się o tym przekonałem na pucharze wiosny. Chyba to wszystko. Powiedziałem to co wiem i życzę ci coraz lepszych wyników.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.067 s.