Offcanvas module

SKARB

  • lub44
  • lub44 Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16177 przez lub44
lub44 odpowiedział w temacie: Odp: SKARB
Szanowni Koledzy,mam pytanie.
Jakiej siły należy użyć aby napiąć "przyśpiesznk" w MC 12?.
Pytam dlatego,że w naszym LOK-u posiadamy 1 egzemplarz, z którego od kilkudziesieciu lat pewnie nikt nie strzelał ( nie pamiętają najstarsi strzelcy ). Nie strzelano z niego gdyż aby napiąć przyśpiesznik trzeba użyć siły kilku kilogramów i nikt nie wyoraża sobie strzelać pełną , a nawet pół konkurencji przy takim problemie.
Palec boli już po kilkunastu napięciach przyśpiesznika. Jeżeli jest to norma to potrzeba siły "Pudziana", a jeżeli nasz egzemparz różni się od pozostałych to trzeba coś zrobić aby tej klasy broń służyła temy do czego została wyprodukowana.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • sorensen
  • sorensen Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16180 przez sorensen
sorensen odpowiedział w temacie: Odp: SKARB
Mam podobny problem jak kolega lorak z "lewoocznością" byłbym wdzięczny za możliwość kontaktu w sprawie tych cacuszek pisałbym się na taką sztukę o ile temat jest aktualny jeśli możecie pomóc w adaptacji karabinku do tego przypadku jw będę zobowiązany

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jamor
  • jamor Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16181 przez jamor
jamor odpowiedział w temacie: Odp: SKARB
Osobiście nigdy nie widziałem lewego MC12, nie wiem czy takie robili. Co do wagi przśpieśnika. Nie mam odważników, ale to cos w przedziale 1kg-2kg, tak mi sie wydaje.
Jutro sprzedajemy 5 szt. jada do Lublina. Chyba docelowo dla jakiegos klubu ale za posrednictwem sklepu. KOlejny i ostatni zamowiony jest przez goscia ze szczecina. I wiecej nie mamy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • sorensen
  • sorensen Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16183 przez sorensen
sorensen odpowiedział w temacie: Odp: SKARB
jeśli coś by się zmieniło proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16184 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: Odp: SKARB
Dzięki wielkie Andrzeju
moje wątpliwości budziła właśnie stabilność mocowania czegoś na takim krótkim kawałku szyny, ale skoro zawodowiec stosuje taki wariant to znaczy, że wystarczy :)
a tak jeszcze z ciekawości: w jaki sposób mocowane jt to niskie podwyższenie? jakaś śruba dociskowa wkręcana od góry?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jamor
  • jamor Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #16187 przez jamor
jamor odpowiedział w temacie: Odp: SKARB
Lub44 - zawzyłem dzis na kliku szt. wage napiecia przyspiesnika ( waga wędkarską ) jest to przedział 5 kg- 5,5kg.
sorensen- ostał sie ostatni. wysle zapytanie do zainteresowanego ze szczecina, niech zdkelaruje sie terminowo na kiedy załatwi promese. Dam znac, jesli temin bedzie zbyt odległy lub nie bedzie dotrzymany - to ogłosze , ze kto pierwszy ten lepszy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.119 s.