Offcanvas module

Wpływ innych dyscyplin sportu na technikę strzału

  • hexer
  • hexer Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu #20088 przez hexer
hexer odpowiedział w temacie: Wpływ innych dyscyplin sportu na technikę strzału
Nie wiem jak WoT, ale np. Władimir Isakow przed finałem często gra w Tetris.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #20089 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Wpływ innych dyscyplin sportu na technikę strzału

hexer napisał: Nie wiem jak WoT, ale np. Władimir Isakow przed finałem często gra w Tetris.


WoT to Waste of Time?
:unsure:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez GGlady.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Dawid Migała
  • Dawid Migała Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu #20090 przez Dawid Migała
Dawid Migała odpowiedział w temacie: Wpływ innych dyscyplin sportu na technikę strzału
Z tego co czytam, autor tematu ma juz w garści przynajmniej doktorat ze sportów masci wszelakiej. Nie obrazajac nikogo ale Panie Redek czy jakoś tam dajmy juz spokój z coraz to nowszymi dywagacjami nt wyższości ciasta ze śliwkami nad drożdżowym. Jesli ma Pan taka wiedzę popartą dokonaniami w sferze empirycznej, zapraszam do podzielenia sie nią na szkoleniach trenerów w listopadzie. Zapewniam, że znajdzie tam Pan godnych sobie badaczy tematu, którzy zjedli jednak zęby na praktyce. Moze coś się z tego urodzi. Teraz to aż sie nie chce czytać tak długich postów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • szymon
  • szymon Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu #20091 przez szymon
szymon odpowiedział w temacie: Wpływ innych dyscyplin sportu na technikę strzału
jako obserwator tego tematu, i różnych innych przez kilka lat na tym forum stwierdziłem, że społeczność strzelecka (mam tu na myśli tą sportową , wyczynową) jest generalnie zamknięta i niezbyt chętna do dzielenia się doświadczeniami, wiedzą itp. Szkoda no ale w sumie to zrozumiałe :)
Tylko dziwne że po stronie pzss tez nie widać chęci do wydania jakiś opracowań, książek co by mogło teoretycznie podnieść poziom strzelectwa w polsce. Ale młody jestem i nie znam się, nie wiem jakie są tego powody, więc pozostaje mi tylko trenować :)
mały offtop - sory

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • RadekReden
  • RadekReden Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #20092 przez RadekReden
RadekReden odpowiedział w temacie: Wpływ innych dyscyplin sportu na technikę strzału

Dawid Migała napisał: Z tego co czytam, autor tematu ma juz w garści przynajmniej doktorat ze sportów masci wszelakiej. Nie obrazajac nikogo ale Panie Redek czy jakoś tam dajmy juz spokój z coraz to nowszymi dywagacjami nt wyższości ciasta ze śliwkami nad drożdżowym. Jesli ma Pan taka wiedzę popartą dokonaniami w sferze empirycznej, zapraszam do podzielenia sie nią na szkoleniach trenerów w listopadzie. Zapewniam, że znajdzie tam Pan godnych sobie badaczy tematu, którzy zjedli jednak zęby na praktyce. Moze coś się z tego urodzi. Teraz to aż sie nie chce czytać tak długich postów.



Dzięki za zaproszenie, ale społeczność trenerska, która spotyka się każdego roku w listopadzie we Wrocławiu już dobrze poznała moją dociekliwość, może nawet moja obecność jest trochę pesząca dla prelegentów ponieważ w każdej prezentacji staram się znaleźć to czego nie dowiemy się z żadnych książek i poruszyć nurtujący mnie temat na tak znamienitym forum trenerskim. Kolega Szymon ma rację pisząc o społeczności tego forum,- przyznam, że bardziej spodziewam się słów krytyki niż rzetelnej wiedzy, którą ktoś z bywalców forum "Strzelam bo lubię" zechciałby się podzielić. A prawda jest taka, że zajmuję się tym po pracy hobbystycznie i śmieszy mnie poziom wiedzy prezentowany w literaturze fachowej lub w internecie w zakresie, który poruszam. Moje tematy, o których piszę to tylko fragmentaryczna część z okrągłej 24-letniej całości, która ma swój początek i koniec ale każdą całość można skorygować rzetelną popartą doświadczeniem wiedzą, na którą jestem otwarty.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez RadekReden.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • hexer
  • hexer Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu #20093 przez hexer
hexer odpowiedział w temacie: Wpływ innych dyscyplin sportu na technikę strzału

GGlady napisał:

hexer napisał: Nie wiem jak WoT, ale np. Władimir Isakow przed finałem często gra w Tetris.

WoT to Waste of Time?
:unsure:

Na poprzedniej stronie kolega Gellwe wspomniał coś o "World of Tanks" i do tego nawiązałem z Tetrisem, jako również gry komputerowej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.199 s.