Offcanvas module

ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...

  • guten
  • guten Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #21065 przez guten
guten odpowiedział w temacie: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...
Fakt trzeba przyznać, iż szybko zareagowali i obyło się bez błędów w treści ogłoszenia. Jak dla mnie to plus dla organizatora za reakcję.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 10 miesiąc temu przez guten.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #21066 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...
Ale jak ładnie się poczatek czerwca prezentuje w kalendarzu... 10 zawodów na dzień dzisiejszy jt za mniej niż miesiąc. Regulaminy mamy z 4. W tym 2 od kilku miesięcy (PŚ San Marino i AMP Myślenice). Co do reszty... Brawo!!!

EDIT:
Jakoś wczoraj mi to umknęło, dowiedziałem się dopiero po napisaniu...
Kawał dobrej roboty wykonali organizatorzy RPP Open w Tarnowie. Regulamin dostępny był wcześniej, listy startowe udostępnione dzień po zamknięciu zgłoszeń (a nie jak u innych, max 3 dni przed otwarciem zawodów). Więc to jednak nie jt tak, że czegoś się nie da. Może lekką skazą odbija się rozgrywanie całego pneumatyka w jeden dzień na tych 9 stanowiskach, ale z drugiej strony myślę, że każdy znalazł odpowiadającą mu godzinę zmiany, a i ta 18.30 nie jt jeszcze aż tak tragiczna (zważywszy że wczoraj w ZG strzelano od 7 do 19...). Kontakt z organizatorem też dobry. Żeby nie było, że ja tu tylko po to, żeby ganić innych przychodzę :) Naprawdę ładnie to zrobili. Niech inni biorą przykład. Czyżby Małopolska miałą wyznaczać nowe standardy? ;)
Ostatnio zmieniany: 7 lata 10 miesiąc temu przez Zawisz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • guten
  • guten Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 10 miesiąc temu #21068 przez guten
guten odpowiedział w temacie: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...
Fakt Tarnów się postarał, ale w przypadku zawodów umieszczonych w kalendarzu PZSS w czerwcu poza kilkoma organizatorami (tymi co im się chciało) reszta dalej śpi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 10 miesiąc temu #21069 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...
I to bardzo dobrze się śpi tej reszcie. Złoty muszkiet/krócica/rzutek za 2 (1,5?) tygodnia i co? Tak samo ZK w strzelbie. To aż smutno wygląda.
Dzisiaj termin na eliminacje FOOM, ciekawe czy ktoś coś zamieści.
No i (jak dla mnie) trochę szkoda, że przed MP też chyba przyjdzie nam drżeć o terminowość. Chociaż to niby jeszcze tydzień, ale...
Czekamy co dalej :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • guten
  • guten Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #21070 przez guten
guten odpowiedział w temacie: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...
Tak jak już pisałem wcześniej - dopóki KS PZSS lub zarząd PZSS (a jak widać z doświadczenia żaden z wymienionych organów PZSS nie zamierza palcem kiwnąć) nie zacznie wyciągać konsekwencji, to organizatorzy którzy ociągają się z publikacją programów zawodów nie będą czuli respektu. Szkoda że do naszej wymiany poglądów nie włączą się pozostali zawodnicy!!! Przecież na zawodach startuje znacznie więcej niż dwie osoby. Widocznie reszta akceptuje taki stan rzeczy!!! :whistle:
Ostatnio zmieniany: 7 lata 10 miesiąc temu przez guten.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 10 miesiąc temu #21071 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: ZK Złotoryja czyli regulamin wzorcowy zawodów...
wiesz... juniorów młodszych to nie obchodzi kiedy mają jaki start, przecieżnie oni sami siętym martwią. Trenerów klubowych to też nie obchodzi, bo jak jadą ze zgrają młodzieży, to po prostu na cały weekend. Przeszkadza to takim jak my, którzy na każdym kroku w tym sporcie widzą przede wszystkim wydatki i wymagania, a w zamian nawet sobie nie mogą z wyprzedzeniem wolnego zaplanować, bo nie strzelają wszystkich konkurencji, a nie mają pojęcia kiedy strzelać będą. No ale przecież za licencje i tak już zapłaciliśmy. Startowe i tak musimy zapłącić, żeby te licencje utrzymać. Starzy jteśmy, to i nikt się nie łudzi, że z nas jakiś pożytek w tym strzelaniu będzie. Więc skoro już im daliśmy te pieniądze, to po co mają się nami dalej interesować? ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.208 s.