Offcanvas module

Grupa Powszechna - reaktywacja

  • BP
  • BP Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 tydzień temu #20237 przez BP
BP odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Marcinie zaproponowany finał uważam za ciekawy i widowiskowy. Argumenty co do szybkości to troszkę się zaoszczędzi na liczeniu dziesiętnych , tutaj oszczędność czasu nie będzie duża.Zrozumiały będzie tylko dla strzelców i ludzi związanych ze strzelectwem .
Propozycja finału fajna.
Zastanawia mnie mała ilość wypowiedzi strzelców strzelających pst. Panowie myślicie ,że protest z Bydgoszczy coś zmieni? Wiem co odpowiedzą , ale nie będę wychylał się przed szereg.
Co do powrotu do nazwy GP to też raczej u nich nie przejdzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • BP
  • BP Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 tydzień temu #20238 przez BP
BP odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Co do liczenia finału to tylko :
Trafienie 1
Pudło 0
Proste jak w układzie 0 1, brak wartości ujemnych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • k-91
  • k-91 Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 tydzień temu #20239 przez k-91
k-91 odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Witam,
Marcinie.....podpisuję się pod tym rozwiązaniem "oboma ręcami".....jestem za.....

pozdr. Marek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • kruketline
  • kruketline Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 tydzień temu #20240 przez kruketline
kruketline odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja
Skoro w temacie zostało zapisane "Grupa Powszechna-reaktywacja" to chciałbym się dowiedzieć na czym ta reaktywacja będzie polegać !( pytanie do cnnhead ), Osobiście co do nazwy uważam, że jest bardzo ważna, tak jak dla kogoś było ważne to, aby nazwy tej skutecznie Nas pozbawić !. Zgodnie ze starą sprawdzoną zasadą: jeżeli pragniesz wykluczyć jakąś grupę z możliwości decydowania pozbaw ją tożsamości !
P.S.
To forum daje mi prawo do "nik-u" więc z prawa tego będę korzystał i nikt nie ma prawa mi tego zabraniać ani wytykać !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cnnhead
  • cnnhead Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #20241 przez cnnhead
cnnhead odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja

BP napisał: Co do liczenia finału to tylko :
Trafienie 1
Pudło 0
Proste jak w układzie 0 1, brak wartości ujemnych.


Jest jednak pewna różnica w trafieniu tarczy (0 punktów), a nie trafieniu jej wcale (-1). W seriach 10-sekundowych to się zdarza.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 tydzień temu przez cnnhead.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • cnnhead
  • cnnhead Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #20242 przez cnnhead
cnnhead odpowiedział w temacie: Grupa Powszechna - reaktywacja

kruketline napisał: Skoro w temacie zostało zapisane "Grupa Powszechna-reaktywacja" to chciałbym się dowiedzieć na czym ta reaktywacja będzie polegać !( pytanie do cnnhead )


W zasadzie, to moje oczekiwania i motywacje opisałem w załączonym dokumencie, ale proszę bardzo... Reaktywacja, to jak sama nazwa wskazuje, powrót do uprzedniej działalności. Formuła współzawodnictwa z poprzednich lat mi odpowiadała, zaś zmiany wprowadzone po 2012, już nie. Ponieważ mam wrażenie, że nie tylko mnie, dlatego postuluję powrót do dawnej GP z dookreśleniem pewnych zagadnień, które nawet uprzednio pozostawały w sferze raczej uzgodnień nieformalnych, a nie regulaminowych (np. finały). Tylko tyle. Albo, aż tyle.

kruketline napisał: Osobiście co do nazwy uważam, że jest bardzo ważna, tak jak dla kogoś było ważne to, aby nazwy tej skutecznie Nas pozbawić !. Zgodnie ze starą sprawdzoną zasadą: jeżeli pragniesz wykluczyć jakąś grupę z możliwości decydowania pozbaw ją tożsamości !


Co do nazwy, to po pierwsze nie mam problemu z poprzednią (GP), która jest znana, rozpoznawana i co najważniejsze, w żaden sposób się nie zdeprecjonowała, ale po prostu nas jej pozbawiono. Po drugie zaś, i najważniejsze, nazwa jest najmniejszym obecnie problemem i jeśli tylko strzelcom się to będzie podobało, to możemy się nazywać nawet Drużyną Pierścienia. Nie kupuję teorii o budowaniu tożsamości, totemach, herbach, flagach i hymnach. Raczej chcę zobaczyć zapisane w regulaminie formuły zawodów, zasady rozgrywania konkurencji, kwalifikacji, finałów, baraży, warunków technicznych, ich zgodności (lub nie) z przepisami ISSF. To tworzy prawdziwą przestrzeń do uprawiania sportu, nie nazwa. Liczyłem, że o tym będziemy dyskutować, być może nawet zapiekle. Póki co, poruszamy tematy zastępcze.

Mam nadzieję, że na następnych dwóch rundach PP uda się podyskutować ze strzelcami o tych zagadnieniach na żywo, tak aby można było przedstawić PZSS propozycję zmian jeszcze przed wakacjami. Może udałoby się zmienić jeszcze w tym roku choćby formułę MP.

kruketline napisał: To forum daje mi prawo do "nik-u" więc z prawa tego będę korzystał i nikt nie ma prawa mi tego zabraniać ani wytykać !


Ależ nikt Cię tego prawa nie śmie pozbawiać. A wytykać, to akurat każdy może każdemu wszystko...
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 tydzień temu przez cnnhead.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.114 s.