Offcanvas module

PK

  • kadet
  • kadet Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 9 miesiąc temu #21120 przez kadet
kadet stworzył temat: PK
Witam, mam taki mały zgryz... Ostatnio dwójka młodzików z naszego klubu pojechała na eliminacje do FOOMu do Starachowic. Rok temu w Tarnowie byli ujęci w komunikacie i nie byli po prostu klasyfikowania do FOOMu... W tym roku w Starachowicach mają problem, żeby ich wpisać w ogóle jako PK :evil:
Jest na to jakieś wytłumaczenie...?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 9 miesiąc temu #21121 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: PK
To jest w gestii organizatora i DT. W zawodach np. typu MP nie jest to zbyt dobrze widziane i osobiście jako DT jestem przeciwny startom PK na Mistrzostwach Polski. Z drugiej strony, nawet na PŚ strzelają zawodnicy MQS, więc teoretycznie można by i u nas. Tyle, że MQS to jednak walka o wyniki minimalny kwalifikujący na Igrzyska, a to nasze PK to tak trochę po nic (w sensie formalnym)... Poza tym, może się zdarzyć, że przyjęcie zawodników PK zmusiłoby do rozgrywania dwóch zmian zamiast jednej, co komplikuje sprawę, itp. itd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • kadet
  • kadet Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 9 miesiąc temu #21122 przez kadet
kadet odpowiedział w temacie: PK
Dziękuję za odpowiedź :)
Jeszcze sprostuję, bo zgłoszenia zostały przyjęte, wszystko ok... A po pierwszym starcie im powiedzieli, że nie będą po prostu w komunikacie. I to mnie trochę dziwi... Tym bardziej, że to tylko strefy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 9 miesiąc temu #21123 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: PK
A to sorki, to już nic innego mi nie przychodzi do głowy jak słynna w regionie oszczędność papieru... :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.158 s.