Offcanvas module

Karabinek Anschutz, Feinwerkbau czy Walther?

  • Dawid Migała
  • Dawid Migała Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu #20224 przez Dawid Migała
Dawid Migała odpowiedział w temacie: Karabinek Anschutz, Feinwerkbau czy Walther?
Zgadzam sie z Tobą. Za 8 tys. to w tej chwili najlepiej poszukać sprzętu na egunie a jeszcze lepiej popytać dobrych zawodników czy nie chcą czegoś sprzedać. Szczerze to z takiej 603 świetnie się strzela a i łatwiej niż z ultranowoczesnej, która poza oczywistą celnością jest też bardziej awaryjna i wymagająca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • mildot
  • mildot Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu #20233 przez mildot
mildot odpowiedział w temacie: Karabinek Anschutz, Feinwerkbau czy Walther?
Jeśli to pierwszy karabinek do KPn i do tego brak Ci doświadczenia to kup jakieś niezłe PCA do 2000zł. Zobacz czy na dłuższą metę Cię to kręci. Bardzo dlugo dowolny karabinek (wliczając FWB300 czy Dianę 75 za okolo 1200zł) nie będzie ograniczał Twojego wyniku. To Ty będziesz słabszym ogniwem. Więc nie przepłacaj bez sensu za bajery z którymi nie będziesz wiedział co zrobić tylko ćwicz. Nawet najlepszy karabinek nie zrobi wyniku za Ciebie.

Nie pomoże lufa Kruppa, kiedy strzelec d....a!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jam1991
  • jam1991 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu #20243 przez jam1991
jam1991 odpowiedział w temacie: Karabinek Anschutz, Feinwerkbau czy Walther?
Co do tego czy mnie to kręci to nie mam wątpliwości, strzelam już od kilku lat ale traktowałem to bardziej hobbystycznie ze względu na brak funduszy, teraz je mam i mogę się temu sportowi poświęcić mocniej by piąć się coraz wyżej i wyżej.
A co do karabinka to chyba się skuszę na początek na anschutza 8001 lub FWB603 przez ten czas wytrenować dokładniej postawę i koncentrację i za jakiś rok kupić ultranowoczesny karabinek. Za 8001 przemawia mi butla dzięki której nie muszę pompować co strzał jak w FWB603, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.
I jeszcze jedno pytanie, strój strzelecki lepiej zamówić u państwa Nowickich szyty na miarę standard czy profesjonalny? byłby to mój pierwszy strój strzelecki nigdy nie strzelałem w takim stroju, czy jakąś inną firmę polecacie? ktoś z was kupował ostatnio strój standardowy? mógłby się podzielić jak on wygląda czy tak jak na stronie państwa Nowickich?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Rlyeh
  • Rlyeh Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #20245 przez Rlyeh
Rlyeh odpowiedział w temacie: Karabinek Anschutz, Feinwerkbau czy Walther?
Zadzwoń i zapytaj czy będą na I RPP, podjedziesz i zobaczysz na żywo.
Zdjęcia na stronie są stare.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Rlyeh.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • RadekReden
  • RadekReden Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #20289 przez RadekReden
RadekReden odpowiedział w temacie: Karabinek Anschutz, Feinwerkbau czy Walther?
Warto sprawdzić wszystkie modele ale jeden z nich zrobi wynik za ciebie, dobrze myślisz - ciepło!
Na tym nie warto oszczędzać, wybierając najlepszy kupujesz aparat fotograficzny ze stabilizacją, co widzisz jest twoje!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Rlyeh
  • Rlyeh Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #20290 przez Rlyeh
Rlyeh odpowiedział w temacie: Karabinek Anschutz, Feinwerkbau czy Walther?
Ostatnio jak wniknąłem w instrukcję obsługi swojego aparatu to oświeciło mnie, że stabilizację trzeba wyłączyć przy robieniu makro, bo rezultaty są lekko nieprzewidywalne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.093 s.