Offcanvas module

Stary-nowy Zarząd PZSS-co Wy na to/m.in. polowanie na zaw../

  • xxxx
  • xxxx Avatar
  • Gość
  • Gość
18 lata 11 miesiąc temu #2137 przez xxxx
xxxx odpowiedział w temacie: Re: Stary-nowy Zarząd PZSS-co Wy na to/m.in. polowanie na zaw../
hmm,mysle ze teraz jest to dosc czytelna forma.to tyle mam dla xxx i nie tylko.
aha, proponuje ewentualne tresci /dla "bezpiecznosci"/ wpisywac po tym samym uzytkownikeim i haslem
uzytkownik:xxxx
haslo:4444

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • xxxx
  • xxxx Avatar
  • Gość
  • Gość
18 lata 10 miesiąc temu #2371 przez xxxx
xxxx odpowiedział w temacie: Re: Stary-nowy Zarząd PZSS-co Wy na to/m.in. polowanie na zaw../
hi,misiek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • xxxx
  • xxxx Avatar
  • Gość
  • Gość
18 lata 9 miesiąc temu #2513 przez xxxx
xxxx odpowiedział w temacie: Re: Stary-nowy Zarząd PZSS-co Wy na to/m.in. polowanie na zaw../
"misio" tak trzymaj ATENA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Płatka
  • Płatka Avatar
  • Gość
  • Gość
18 lata 7 miesiąc temu #2664 przez Płatka
Płatka odpowiedział w temacie: Śrut i PZSS :( klapa!!!
Bardzo razi mnie postępowanie naszego "kochanego" związku!!! :evil: Nie wiem czy zwróciliście uwage ale mi wydaje sie że strzelanie śrutowe jest traktowane po macoszemu. Przez ostatnie lata coraz częściej zawody w śrucie odbywają sie tylko we Wrocławiu i w Warszawie. Np Kraków na fantastyczną strzelnice, teren idealny i porównywalny z terenem we Wrocławiu ale dlaczego mają stare maszyny?? dlaczego nie stać ich na wysyłanie zawodników na zawody?? Gdyby Wawel dostał kawałek grasza kosztem Warszawy to na pewno strzelectwo by sie nie zawaliło a na pewno podniosło skrzydła. Świetne podejście ma PZSS do swoich zawodników śrutowych.Jestem ciekawa czy ktokolwiek pojedzie do Pekinu za olimpiade, walny całą kase na zawodników Śląska i Legii a już niedługo NIE BEDZIE Z KIM pokazać na arenie światowej Zasadniczo Głyda i Olejnik nie uratują wszystkich są potrzebni nowi zawodnicy którzy bedą tworzyli jakąś konkutencje. Żenadą jest też śrut dziewcząt od wielu lat jeżdzi na zawody międzynarodowe tylko Patrycja Stahl i co z tego skoro obejmuje tyłu :oops: JEDYNIE ZMIANA CAŁEGO BEZNADZIEJNEGO ZARZĄDU ZWIĄZKU COŚ TU POMOŻE :!: :!: :!:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • xxxx
  • xxxx Avatar
  • Gość
  • Gość
18 lata 7 miesiąc temu #2695 przez xxxx
xxxx odpowiedział w temacie: Re: Stary-nowy Zarząd PZSS-co Wy na to/m.in. polowanie na zaw../
z dobrze poinformowanych żródel wiem że dzis odbyla się pierwsza rozprawa sądowa "jezo"- pzss.może ktoś ujawni relację?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • xxxx
  • xxxx Avatar
  • Gość
  • Gość
18 lata 7 miesiąc temu #2696 przez xxxx
xxxx odpowiedział w temacie: Re: Stary-nowy Zarząd PZSS-co Wy na to/m.in. polowanie na zaw../
przepraszam wczoraj 26.08.05 podobno o 10 w sali 210 sądu rejonowego dla wa-wy mokotowa.niestety mnie tam nie bylo.a szkoda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.195 s.