Offcanvas module

i co z tym strzelectwem?

  • guten
  • guten Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #21348 przez guten
guten odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Z strzelectwem jest tak jak z kalendarzem imprez strzeleckich PZSS na 2017 rok - zaczął powstawać w piątek i się zatrzymał na początku marca i stoi.

Ze strzelectwem jest tak samo, powstało nawet się trochę rozwinęło a teraz stoi w miejscu (oby nie obrało tendencji spadkowej).

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Ostatnio zmieniany: 7 lata 4 miesiąc temu przez guten.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • szymon
  • szymon Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 4 miesiąc temu #21349 przez szymon
szymon odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?

guten napisał: Ogłoszenie konkursu to jedna sprawa a zbliżające się wybory to druga. Prezes z ogłaszaniem tego konkursu mógł się powstrzymać do czasów po wyborach. Nie wiem jak w innych WZSS (czy już odbyły czy dopiero odbędą), na Mazowszu dopiero teraz się odbędzie zjazd WZD WZSS. Raczej na wielkie rewolucje się nie zapowiada, jeden klub dominuje i tyle. Nie sadzę, z tego co słyszę aby wiele miało się zmienić w naszym sporcie strzeleckim. Jedyne co się na pewno zmieni to opłaty za wydanie licencji klubowej 1000 zł, za coroczne przedłużenie licencji klubowej 500 zł, za startowe na zawodach PZSS 50 zł za jedna konkurencje link do cennika www.pzss.org.pl/index.php/skladki-opaty-83 oraz regulamin przyznawania licencji klubowych www.pzss.org.pl/images/stories/komisje/l...encji%20klubowej.pdf .

no to jeśli już sam pzss chce doprowadzić tą dyscypline do upadku , to nie wiem kto ma ten sport ratować. Jeśli koszty wzrastają , a moja konkurencja przestała być olimpijską ... to zastanawiam się czy jest sens się w to bawić.

BTW Lewicowa strona triumfuje, pomimo że coraz bardziej nastroje wśród ludzi w europie i poglądy przechylają się raczej na prawą stronę to grupy trzymające władzę (w rozumieniu bardzo szerokim) wariują i JESZCZE bardziej na lewo...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Rafał Ł.
  • Rafał Ł. Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 4 miesiąc temu #21350 przez Rafał Ł.
Rafał Ł. odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • przemowf
  • przemowf Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 4 miesiąc temu #21351 przez przemowf
przemowf odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Witam, obserwuję temat i forum, rzadziej czas jest napisać coś przemyślanego...
...wiele się kontrowersji wdaje w działania naszego Związku...
co jest przyczyną by w takim momencie.......?

Do Tomka: wielu ludzi czyta temat jak ja i się nie odzywa, ale widzi potrzeby zmian, wiele istotnych rzeczy napisałeś, podziw za zaangażowanie i przelanie myśli na ekran, jak już są to jest z czego czerpać, mam nadzieję, że będzie można je wprowadzać...

a'propos
Macie może jakieś wiadomości: czy będzie jakiś inny istotny kandydat na stanowisko Prezesa PZSS? (oprócz obecnego Pana Prezesa)

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • guten
  • guten Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #21354 przez guten
guten odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?

Rafał Ł. napisał: bip.msit.gov.pl/download/2/7207/Wysokosd...sowaniapzs2017BP.pdf
Tragedii z finansami chyba nie będzie

Ta..... na kadrę możne starczy, chociaż to też zależny od jej liczebności i częstotliwości zgrupowań, wyjazdów,ilości zakupowanego sprzętu i środków treningowych :whistle:
Ostatnio zmieniany: 7 lata 4 miesiąc temu przez guten.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jaro
  • jaro Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 4 miesiąc temu #21355 przez jaro
jaro odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
• …pisemne zobowiązanie do ustawicznego kształcenia…

A co to właściwie jest „ustawiczne kształcenie”? Wikipedia idzie nam z pomocą:
„ustawiczne kształcenie - proces stałego odnawiania, rozwijania i doskonalenia kwalifikacji ogólnych i zawodowych jednostki trwający przez całe jej życie.

TO DO WYDAWANIA AMUNICJI PODCZAS ZGRUPOWANIA KADRY POTRZEBNE JEST USTAWICZNE SZKOLENIE ??? :woohoo:
z tego co mi wiadomo jak się wydawało tak się wydaje...technika wciąż ta sama :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.163 s.